Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Jako světelný zdroj ve svítidle je pevně definovál LED zdroj s vysokou svítivostí a životností až 50000h! Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 24W. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: kov. Toto svítidlo je vybaveno LED zdrojem, který přispěje ke snížení účtu za el. energii ve vašem domě, či kancelář.
Koupit za 322 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
91 %
Rabalux LED panel SMD-LED 2142
Doprava:
99 Kč
322 Kč
Koupit za 322 Kč
100 %
RABALUX RA 2142 + 3 roky záruka ZDARMA!
Doprava:
99 Kč
379 Kč
Koupit za 379 Kč
88 %
Rabalux 2142
Doprava:
49 Kč
Skladem
341 Kč
Koupit za 341 Kč
97 %
Rabalux 2142
Doprava:
133 Kč
Skladem
326 Kč
Koupit za 326 Kč
Popis
Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Jako světelný zdroj ve svítidle je pevně definovál LED zdroj s vysokou svítivostí a životností až 50000h! Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 24W. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: kov. Toto svítidlo je vybaveno LED zdrojem, který přispěje ke snížení účtu za el. energii ve vašem domě, či kancelář.
Parametry
| Výrobce | Rabalux |
| Materiál svítidla | kov |
| Velikost místnosti | pro velké místnosti |
| Snadnost instalace | pro instalaci svépomocí |
| Druh svítidla | přisazená |
| Umístění | stropní |
| Způsob montáže | povrchová |
| Dálkové ovládání | ne |
| LED | ano |
| Teplota světla | 4000 K |
| Příkon | 24 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Ochrana proti vlhkosti | pouze do suchých vnitřních prostor |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 3100 lm |
| Délka | 2.3 cm |
| Hmotnost | 0.14 kg |
| Šířka | 29.0 cm |