Stolní lampa RABALUX vám zajistí správné podmínky pro čtení, studium nebo práci na počítači. Stolní lampa má integrované LED, a tak šetří váš zrak a také je energeticky úspornější než běžné žárovky. Materiálem pro výrobu stolní lampičky RABALUX je plast. Zásadní vlastnosti produktu Rabalux - LED Stmívatelná lampa 1xLED/4,5W/230V LED stolní lampa RABALUX umožní číst, studovat nebo pracovat na počítači v optimálních podmínkách Jistě vás potěší možnost přizpůsobení jasu světla Napájení: do sítě Ovládání... Celý popis
Koupit za 727 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Rabalux 4164
Doprava:
65 Kč
727 Kč
Koupit za 727 Kč
90 %
Rabalux Stolní lampa Dominic 4164 RB4164
Doprava:
99 Kč
795 Kč
Koupit za 795 Kč
71 %
Rabalux 4164
Doprava:
129 Kč
Skladem
1 405 Kč
Koupit za 1 405 Kč
97 %
Rabalux 4164
Doprava:
49 Kč
Skladem
1 039 Kč
Koupit za 1 039 Kč
100 %
Rabalux 4164
Doprava:
100 Kč
Skladem
987 Kč
Koupit za 987 Kč
Popis
Stolní lampa RABALUX vám zajistí správné podmínky pro čtení, studium nebo práci na počítači. Stolní lampa má integrované LED, a tak šetří váš zrak a také je energeticky úspornější než běžné žárovky. Materiálem pro výrobu stolní lampičky RABALUX je plast. Zásadní vlastnosti produktu Rabalux - LED Stmívatelná lampa 1xLED/4,5W/230V LED stolní lampa RABALUX umožní číst, studovat nebo pracovat na počítači v optimálních podmínkách Jistě vás potěší možnost přizpůsobení jasu světla Napájení: do sítě Ovládání lampy je možné jednoduchým poklepáním na její povrch Poskytne vám světelný tok 480 lm Odpovídá stupni krytí IP20 Materiálem stolní lampy RABALUX je plast Osvětlete svůj prostor díky stolní lampě RABALUX Stolní lampička RABALUX vám bude vždy sloužit jako spolehlivý zdroj světla. Zajisté oceníte možnost úpravy jasu světla podle svých potřeb či nálady. Stmívatelnost využijete v průběhu dne, v neposlední řadě šetří vaši energii. Prostřednictvím dotykového ovládání můžete jednoduše ovládat lampu pouhým dotykem...
Parametry
| Výrobce | Rabalux |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Barevná teplota | 3000 K |
| Patice | integrovaný LED zdroj |
| Výkon | 4.5 W |
| LED | ano |
| S klipem | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| RGB | ne |
| Dotykové | ne |
| Vypínač | na lampě |
| Kancelářské | ano |
| Materiál | plastové |
| Na baterie | ne |
| Dětské | ano |
| Styl | moderní |
| Stmívatelné | ne |
| Světelný tok | 480 lm |
| Eprel | 561025 |