Stropní svítidlo UFO zaujme jednoduchým a nadčasovým designem, který snadno zapadne do klasických i moderních interiérů. Kombinace kovového těla a opálového skla vytváří příjemné, rovnoměrně rozptýlené světlo vhodné do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Díky univerzální patici E27 si můžete zvolit klasickou i úspornou LED žárovku podle vlastních preferencí. Svítidlo je určeno pro montáž na stěnu i strop a nabízí praktické využití v domácnosti i komerčních prostorách. Elegantní kulatý... Celý popis
Koupit za 297 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Rabalux Stropní svítidlo Ufo 5131 RB5131
Doprava:
99 Kč
297 Kč
Koupit za 297 Kč
95 %
Rabalux 5131
Doprava:
65 Kč
294 Kč
Koupit za 294 Kč
90 %
RABALUX 5131 Ufo kruh, D38cm
Doprava:
144 Kč
Skladem
631 Kč
Koupit za 631 Kč
77 %
Rabalux Ufo nástěnné svítidlo 2x60 W bílá 5131
Doprava:
129 Kč
453 Kč
Koupit za 453 Kč
97 %
Rabalux 5131 - Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Doprava:
49 Kč
Skladem
399 Kč
Koupit za 399 Kč
Popis
Stropní svítidlo UFO zaujme jednoduchým a nadčasovým designem, který snadno zapadne do klasických i moderních interiérů. Kombinace kovového těla a opálového skla vytváří příjemné, rovnoměrně rozptýlené světlo vhodné do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny. Díky univerzální patici E27 si můžete zvolit klasickou i úspornou LED žárovku podle vlastních preferencí.
Svítidlo je určeno pro montáž na stěnu i strop a nabízí praktické využití v domácnosti i komerčních prostorách. Elegantní kulatý tvar v designu série UFO působí čistě a nenápadně, takže se snadno kombinuje s ostatním vybavením interiéru. Krytí IP20 předurčuje svítidlo pro použití v suchých vnitřních prostorách.
Žárovka není součástí balení.
Svítidlo je určeno pro montáž na stěnu i strop a nabízí praktické využití v domácnosti i komerčních prostorách. Elegantní kulatý tvar v designu série UFO působí čistě a nenápadně, takže se snadno kombinuje s ostatním vybavením interiéru. Krytí IP20 předurčuje svítidlo pro použití v suchých vnitřních prostorách.
Žárovka není součástí balení.
Parametry
| Výrobce | Rabalux |
| Barva svítidla | bílá |
| Materiál svítidla | kov |
| Snadnost instalace | pro instalaci svépomocí |
| Druh svítidla | přisazená |
| Umístění | stropní |
| Způsob montáže | povrchová |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| LED | ano |
| Stmívatelná | ano |
| Druh žárovky | LED, žárovka E27 |
| Příkon | 120 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Ochrana proti vlhkosti | pouze do suchých vnitřních prostor |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Délka | 38 cm |
| Hmotnost | 1.33 kg |
| Šířka | 38.0 cm |
| Hloubka | 38.0 cm |
| Vhodná do koupelny | ne |
| Dětská | ne |
| Schodišťové osvětlení | ano |