Stropní svítidlo Ufo E27 1x 60W IP20 s vnějším průměrem 300 mm kombinuje kov a dřevo v tělese a má opálové sklo krytu. Má objímku E27 pro 1 světelný zdroj s maximálním výkonem 60 W při 230 V, stupeň krytí IP20 a EAN: 5998250354118.Proč si vybrat toto svítidlo? Patří do produktové řady UFO, která se hodí díky kompaktnímu tvaru pro různé interiéry. Je určeno pro žárovky s paticí E27, což umožňuje snadnou výměnu a široký výběr zdrojů světla. Je vhodné pro světelné zdroje do 60 W, postačující pro... Celý popis
Koupit za 296 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Rabalux 5411
Doprava:
55 Kč
Skladem
296 Kč
Koupit za 296 Kč
71 %
Rabalux Ufo nástěnné svítidlo 1x60 W dřevo 5411
Doprava:
129 Kč
443 Kč
Koupit za 443 Kč
97 %
Rabalux | Rabalux 5411 - Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V | RL5411
Doprava:
49 Kč
Skladem
399 Kč
Koupit za 399 Kč
97 %
Rabalux Rabalux 5411 - Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V RL5411 + 3 roky záruka zdarma
Doprava:
49 Kč
Skladem
399 Kč
Koupit za 399 Kč
88 %
Rabalux 5411 Ufo E27 1x60W
Doprava:
40 Kč
Skladem
323 Kč
Koupit za 323 Kč
Popis
Stropní svítidlo Ufo E27 1x 60W IP20 s vnějším průměrem 300 mm kombinuje kov a dřevo v tělese a má opálové sklo krytu. Má objímku E27 pro 1 světelný zdroj s maximálním výkonem 60 W při 230 V, stupeň krytí IP20 a EAN: 5998250354118.Proč si vybrat toto svítidlo?
Patří do produktové řady UFO, která se hodí díky kompaktnímu tvaru pro různé interiéry.
Je určeno pro žárovky s paticí E27, což umožňuje snadnou výměnu a široký výběr zdrojů světla.
Je vhodné pro světelné zdroje do 60 W, postačující pro běžné domácí osvětlení.
Přední stupeň krytí je IP20, tedy určeno pro suché vnitřní prostory.
Přední kryt je z přírodního/opálového skla, které příjemně rozptyluje světlo a snižuje oslňování.
Konkrétní model výrobce je RABALUX 5411, s odpovídajícím designem a provedením.
Patří do produktové řady UFO, která se hodí díky kompaktnímu tvaru pro různé interiéry.
Je určeno pro žárovky s paticí E27, což umožňuje snadnou výměnu a široký výběr zdrojů světla.
Je vhodné pro světelné zdroje do 60 W, postačující pro běžné domácí osvětlení.
Přední stupeň krytí je IP20, tedy určeno pro suché vnitřní prostory.
Přední kryt je z přírodního/opálového skla, které příjemně rozptyluje světlo a snižuje oslňování.
Konkrétní model výrobce je RABALUX 5411, s odpovídajícím designem a provedením.
Parametry
| Výrobce | Rabalux |
| Barva svítidla | hnědá |
| Materiál svítidla | kov |
| Snadnost instalace | pro instalaci svépomocí |
| Druh svítidla | přisazená |
| Umístění | univerzální |
| Způsob montáže | povrchová |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| LED | ano |
| Stmívatelná | ano |
| Druh žárovky | žárovka E27 |
| Příkon | 60 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Ochrana proti vlhkosti | pouze do suchých vnitřních prostor |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Délka | 30 cm |
| Hmotnost | 1.01 kg |
| Šířka | 30.0 cm |
| Hloubka | 3.0 cm |
| Vhodná do koupelny | ne |
| Dětská | ne |
| Schodišťové osvětlení | ano |