Bodové osvětlení RABALUX vám dovolí vytvořit ideální světelné podmínky v různých částech místnosti. Zdroj světla je zabudován přímo do bodovky. Klíčové vlastnosti produktu Rabalux 71262 Svítidlo Shaun2 podhledové IP20 3 W 220 lm černé Bodové osvětlení RABALUX vám pomůže prozářit každý kout Nabídne vám světelný tok 220 lm Materiál: plast
Koupit za 67 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Rabalux 98071262 LED zápustné svítidlo Shaun2 | 3W integrovaný LED zdroj | 220lm | 4000K
Doprava:
69 Kč
Skladem
67 Kč
Koupit za 67 Kč
92 %
Rabalux 71262
Doprava:
68 Kč
62 Kč
Koupit za 62 Kč
100 %
RABALUX RA 71262 + 5 let záruka ZDARMA!
Doprava:
99 Kč
73 Kč
Koupit za 73 Kč
94 %
Rabalux SHAUN2 LED podhledové svítidlo 71262
Doprava:
79 Kč
79 Kč
Koupit za 79 Kč
97 %
Rabalux Rabalux 71262 - LED Podhledové svítidlo SHAUN LED/3W/230V 9x9 cm černá RL71262 + 5 let záruka zdarma
Doprava:
49 Kč
Skladem
109 Kč
Koupit za 109 Kč
Popis
Bodové osvětlení RABALUX vám dovolí vytvořit ideální světelné podmínky v různých částech místnosti. Zdroj světla je zabudován přímo do bodovky. Klíčové vlastnosti produktu Rabalux 71262 Svítidlo Shaun2 podhledové IP20 3 W 220 lm černé Bodové osvětlení RABALUX vám pomůže prozářit každý kout Nabídne vám světelný tok 220 lm Materiál: plast
Parametry
| Výrobce | Rabalux |
| Barva svítidla | černá |
| Materiál svítidla | plast |
| Druh svítidla | Stropní |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| LED | ano |
| Teplota světla | 4000 K |
| Příkon | 3 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Energetická třída | G |
| Eprel | 1838421 |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Světelný tok | 220 lm |
| Délka | 9 cm |
| Šířka | 9 cm |
| Vhodná do koupelny | ne |
| Dětská | ne |
| Schodišťové osvětlení | ne |