Rabalux 74004

100 %
(1 hodnocení)

- Osvětlete svůj interiér výjimečným stylem s LED stojací lampou Rader. - Černá konstrukce vyrobená z kovu je doplněna o bílé plastové stínítko. Stabilitu  zajišťuje kulatá plochá ozdobná základna. - S výkonem 11W poskytuje lampa ohromné množství světla pro vaše potřeby. - Světelný tok 570lm vám zajistí dostatečné osvětlení v místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj či ložnici. S barevnou teplotou 3000K vytvoříte příjemnou a útulnou atmosféru. - Stojací lampa je navíc stmívatelná, to znamená,... Celý popis

Koupit za 829 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- Osvětlete svůj interiér výjimečným stylem s LED stojací lampou Rader.

- Černá konstrukce vyrobená z kovu je doplněna o bílé plastové stínítko. Stabilitu  zajišťuje kulatá plochá ozdobná základna.

- S výkonem 11W poskytuje lampa ohromné množství světla pro vaše potřeby.

- Světelný tok 570lm vám zajistí dostatečné osvětlení v místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj či ložnici. S barevnou teplotou 3000K vytvoříte příjemnou a útulnou atmosféru.

- Stojací lampa je navíc stmívatelná, to znamená, že její jas lze měnit pomocí dotykového spínače.

- LED lampa je nejen stylová, ale také energeticky úsporná a dlouhotrvající. Díky moderní LED technologii vám poskytne výjimečnou životnost a sníží náklady na energii.

- Díky životnosti 25 000 hodin vám LED lampa poskytne dlouhodobé a spolehlivé osvětlení bez potřeby časté výměny zdrojů světla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rabalux
Patice integrovaný LED zdroj
Styl moderní
Počet žárovek 1
Barva stínidla bílá
LED ano
Stmívatelné ano
Dotykové ano
Materiál kovové
Výška 133 cm
Vypínač na lampě
Na čtení ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty