Inteligentní stolní lampu Rábalux Bedi doporučujeme těm, pro které je styl stejně důležitý jako funkčnost. Tato stolní LED lampa je nejen užitečným společníkem v pracovně nebo dětském pokoji, ale svojí elegantní bílou barvou a vzdušným vzhledem dodá vašemu prostředí i estetický vzhled. Další výhodou je, že malá velikost základny šetří místo. Jas lze nastavit pomocí dotykového spínače na ozdobném podstavci a přizpůsobit jej tak aktuálním potřebám uživatele. Inteligentní stolní lampa je celá vyrobena... Celý popis
Koupit za 203 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
91 %
Rabalux Stolní lampa Bedi 74234 RB74234
Doprava:
99 Kč
203 Kč
Koupit za 203 Kč
94 %
Rabalux BEDI LED stmívatelná stolní lampa 74234
Doprava:
79 Kč
Skladem
199 Kč
Koupit za 199 Kč
98 %
Rabalux 74234 74234
Doprava:
79 Kč
239 Kč
Koupit za 239 Kč
95 %
Rabalux 74234
Doprava:
55 Kč
Skladem
199 Kč
Koupit za 199 Kč
80 %
Rabalux Bedi stolní lampička 1x2 W bílá 74234
Doprava:
99 Kč
354 Kč
Koupit za 354 Kč
Popis
Inteligentní stolní lampu Rábalux Bedi doporučujeme těm, pro které je styl stejně důležitý jako funkčnost. Tato stolní LED lampa je nejen užitečným společníkem v pracovně nebo dětském pokoji, ale svojí elegantní bílou barvou a vzdušným vzhledem dodá vašemu prostředí i estetický vzhled. Další výhodou je, že malá velikost základny šetří místo. Jas lze nastavit pomocí dotykového spínače na ozdobném podstavci a přizpůsobit jej tak aktuálním potřebám uživatele. Inteligentní stolní lampa je celá vyrobena z plastu, v minimalistickém stylu. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energetickou účinnost. Výrobek se dodává s USB kabelem.
Parametry
| Výrobce | Rabalux |
| Barva | bílé |
| Hmotnost | 0.09 kg |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Výkon | 2 W |
| LED | ano |
| Materiál | plastové |
| Styl | minimalistický |
| Stmívatelné | ano |
| Světelný tok | 165 lm |