Venkovní nástěnné svítidlo Balimo v moderním stylu s pohybovým senzorem je vyrobeno z hliníku v matné bílé barvě a je doplněno o bílé plastové stínidlo. Toto čtvercové svítidlo je skvělou volbou na terasu u vchodových dveří, ale můžete jej nainstalovat kdekoli na vnější stěnu vašeho domu, kde je třeba osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Balimo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 560 lumenů a životností 25000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle... Celý popis
Koupit za 532 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Rabalux 7479
Doprava:
55 Kč
532 Kč
Koupit za 532 Kč
100 %
Rabalux 7479 (LED svítidlo na venkovní zeď, bílý hliník, senzor pohybu)
Doprava:
59 Kč
820 Kč
Koupit za 820 Kč
98 %
Rabalux 7479 7479
Doprava:
79 Kč
Skladem
990 Kč
Koupit za 990 Kč
94 %
Rabalux BALIMO LED venkovní nástěnné svítidlo 7479
Doprava:
79 Kč
1 049 Kč
Koupit za 1 049 Kč
96 %
Rabalux 7479
Doprava:
zdarma
Skladem
1 190 Kč
Koupit za 1 190 Kč
Popis
Venkovní nástěnné svítidlo Balimo v moderním stylu s pohybovým senzorem je vyrobeno z hliníku v matné bílé barvě a je doplněno o bílé plastové stínidlo. Toto čtvercové svítidlo je skvělou volbou na terasu u vchodových dveří, ale můžete jej nainstalovat kdekoli na vnější stěnu vašeho domu, kde je třeba osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Balimo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 560 lumenů a životností 25000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho svítí přirozeným bílým světlem. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 7 metrů při zorném úhlu 106°. Rozměry tohoto venkovního svítidla jsou následující: šířka 120mm, výška 130mm, vzdálenost od stěny 95mm. Má krytí IP44, které zajišťuje ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Technické parametry:
LED / 12W (560lm, 4000K) incl.
IP44
Aplikované napětí: 230V, 50Hz
Vzdálenost od stěny: 95mm
Výška: 130mm
Šířka: 120mm
Barva: matná bílá / bílá
Materiál: kov / plast
Senzor: 7m, 106°
Se světelným zdrojem
Energetická třída 2.1./
Technické parametry:
LED / 12W (560lm, 4000K) incl.
IP44
Aplikované napětí: 230V, 50Hz
Vzdálenost od stěny: 95mm
Výška: 130mm
Šířka: 120mm
Barva: matná bílá / bílá
Materiál: kov / plast
Senzor: 7m, 106°
Se světelným zdrojem
Energetická třída 2.1./
Parametry
| Výrobce | Rabalux |
| Výkon | 12 W |
| Výška | 13 cm |
| LED | ano |
| Hmotnost | 0.2 kg |
| Teplota světla | 4000 K |
| Energetická třída do r. 2021 | G |
| Krytí IP | IP 44 |
| Barva | bílé |
| Materiál | hliník |
| Materiál difuzoru | plast |
| S pohybovým čidlem | ano |
| Energetická třída | G |
| Eprel | 800152 |