- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Rabalux 79079
Doprava:
79 Kč
Skladem
99 Kč
Koupit za 99 Kč
96 %
Rabalux 79079
Doprava:
49 Kč
Skladem
119 Kč
Koupit za 119 Kč
97 %
Rabalux Rabalux 79079 - LED Žárovka GU10/5W/230V 3000K RL79079 + 3 roky záruka zdarma
Doprava:
49 Kč
Skladem
119 Kč
Koupit za 119 Kč
100 %
Rabalux 79079
Doprava:
69 Kč
Skladem
66 Kč
Koupit za 66 Kč
100 %
Rabalux 79079
Doprava:
59 Kč
Skladem
66 Kč
Koupit za 66 Kč
Popis
Rabalux 79079 - LED žárovka GU10 SMD 5W, 3000K, 905lm, bílá
Parametry
| Barva světla | teplá bílá |
| Chromatičnost | 3000 K |
| Energetická třída | A |
| Tvar | globe |
| Výrobce | Rabalux |
| Typ osvětlení | LED žárovky |
| Wi-Fi 2,4 GHz | ne |
| Životnost | 50000 h |
| Světelný tok | 905 lm |
| Patice | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Index podání barev (CRI) | 80 |