Taurus Granit Antracitově Šedá 30 X 30 Výrobce: RAKO Délka cm: 30 Tvar: čtverec Rektifikovaná: Nerektifikovaná Specifikace barvy: antracitově šedá Doporučený odstín spárovací hmoty: KK82406 Doporučené lepidlo: KK82680 Mrazuvzdornost (ano/ne): Ano Typ: dlažba Tloušťka cm: 0,8 Barva: Šedá Použití: dlažba Povrch: Mat Protiskluz/typ povrchu: R10 Série: TAURUS Šířka cm: 30
Koupit za 480 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Rako Taurus granit dlaždice slinutá 30x30 cm, antracitově šedá mat (1,27m²) TAA34065
Doprava:
99 Kč
Skladem
480 Kč
Koupit za 480 Kč
100 %
Rako Taurus granit TAA34065 30x30 1,27m² antracitově šedá
Doprava:
490 Kč
Skladem
421 Kč
Koupit za 421 Kč
100 %
Rako Taurus Granit 65 Antracit TAA34065, dlažba, tmavě šedá, matná, hladká, 30 x 30 x 0,8 cm, cena za balení 1,27 m2
Doprava:
299 Kč
Skladem
405 Kč
Koupit za 405 Kč
Popis
Taurus Granit Antracitově Šedá 30 X 30
Výrobce: RAKO
Délka cm: 30
Tvar: čtverec
Rektifikovaná: Nerektifikovaná
Specifikace barvy: antracitově šedá
Doporučený odstín spárovací hmoty: KK82406
Doporučené lepidlo: KK82680
Mrazuvzdornost (ano/ne): Ano
Typ: dlažba
Tloušťka cm: 0,8
Barva: Šedá
Použití: dlažba
Povrch: Mat
Protiskluz/typ povrchu: R10
Série: TAURUS
Šířka cm: 30
Výrobce: RAKO
Délka cm: 30
Tvar: čtverec
Rektifikovaná: Nerektifikovaná
Specifikace barvy: antracitově šedá
Doporučený odstín spárovací hmoty: KK82406
Doporučené lepidlo: KK82680
Mrazuvzdornost (ano/ne): Ano
Typ: dlažba
Tloušťka cm: 0,8
Barva: Šedá
Použití: dlažba
Povrch: Mat
Protiskluz/typ povrchu: R10
Série: TAURUS
Šířka cm: 30
Parametry
| Barva | šedé |
| Tloušťka | 8 mm |
| Typ produktu | dlažby |
| Výrobce | Rako |
| Rozměr | 30 x 30 cm |
| Mrazuvzdorné | ano |
| Materiál | keramické |
| Šířka | 300 mm |
| Povrch | matné |