Ventilátor RAM je podlahový ventilátor o průměru 40 cm. Ventilátor RAM je designový vysoce kvalitní ventilátor. Vysoký výkon, 3 rychlosti. Stylový pochromovaný ventilátor s možností nastavení rotace náklonu 130° stupňů. Vhodný i k montáži na stěnu, má mnoho možností nastavení směru proudění vzduchu. Cirkulační ventilátory jsou zásadní pro lepší distribuci čerstvého vzduchu. TIP: Podlahový ventilátor RAM namiřte směrem vzhůru. Technická specifikace: Rozměry: 51x20x50 cm Napětí: 230/50 Hz Příkon:... Celý popis
Koupit za 1 499 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
RAM Floor Air Fan
Doprava:
59 Kč
Skladem
1 499 Kč
Koupit za 1 499 Kč
94 %
RAM Floor Air Fan
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 399 Kč
Koupit za 1 399 Kč
96 %
RAM Floor Air Fan
Doprava:
49 Kč
Skladem
1 499 Kč
Koupit za 1 499 Kč
100 %
RAM Floor Air Fan
Doprava:
49 Kč
Skladem
1 799 Kč
Koupit za 1 799 Kč
80 %
RAM Floor Air Fan
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 994 Kč
Koupit za 1 994 Kč
Popis
Ventilátor RAM je podlahový ventilátor o průměru 40 cm. Ventilátor RAM je designový vysoce kvalitní ventilátor. Vysoký výkon, 3 rychlosti. Stylový pochromovaný ventilátor s možností nastavení rotace náklonu 130° stupňů. Vhodný i k montáži na stěnu, má mnoho možností nastavení směru proudění vzduchu. Cirkulační ventilátory jsou zásadní pro lepší distribuci čerstvého vzduchu.
TIP: Podlahový ventilátor RAM namiřte směrem vzhůru.
Technická specifikace:
Rozměry: 51x20x50 cm
Napětí: 230/50 Hz
Příkon: 50 W
Maximální průtok vzduchu: 6700 m3/hod.
Hmotnost: 4,5 kg
TIP: Podlahový ventilátor RAM namiřte směrem vzhůru.
Technická specifikace:
Rozměry: 51x20x50 cm
Napětí: 230/50 Hz
Příkon: 50 W
Maximální průtok vzduchu: 6700 m3/hod.
Hmotnost: 4,5 kg
Parametry
| Výrobce | Ram |
| Počet rychlostí | 3 |
| Příkon | 120 W |
| Barva | stříbrná |
| Průtok vzduchu | 6700 m3/h |
| Provedení | axiální |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Prostředí | pro běžné místnosti |
| Velikost místnosti | pro velké místnosti |
| Náročnost instalace | jednoduchá výměna |
| Průměr vrtule | 40 cm |
| Hmotnost | 3.6 kg |
| Šířka | 40.0 cm |
| Maximální výška | 40.0 cm |
| Oscilace | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Úroveň automatizace | manuální |