HERNÍ ŽIDLE RAPTURE BLAZE RGBVystupte z řady!Chcete svůj herní set povýšit na zcela jiný level a umocnit tak zážitek ze hry? Už nemusíte mít jen podsvícenou PC skříň, myš nebo klávesnici, vše můžete doplnit o exkluzivní herní židli Rapture BLAZE RGB s efektním podsvícením. Kromě atraktivního vzhledu nabízí tato židle nadstandardní pohodlí, vysokou variabilitu nastavení, pomocí kterého si herní židli Rapture BLAZE RGB snadno přizpůsobíte přesně podle vašich představ a užijete si nekonečné hodiny... Celý popis
Koupit za 5 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
HERNÍ ŽIDLE RAPTURE BLAZE RGBVystupte z řady!Chcete svůj herní set povýšit na zcela jiný level a umocnit tak zážitek ze hry? Už nemusíte mít jen podsvícenou PC skříň, myš nebo klávesnici, vše můžete doplnit o exkluzivní herní židli Rapture BLAZE RGB s efektním podsvícením. Kromě atraktivního vzhledu nabízí tato židle nadstandardní pohodlí, vysokou variabilitu nastavení, pomocí kterého si herní židli Rapture BLAZE RGB snadno přizpůsobíte přesně podle vašich představ a užijete si nekonečné hodiny hraní. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Rapture BLAZE RGB houpací s aretacíMECHANISMUS 90–150°NASTAVITELNÁ OPĚRKA 120 kgNOSNOST 160–190 cmVÝŠKA POSTAVY plastovýKŘÍŽ bederní a krčníPOLŠTÁŘE syntetická kůžeMATERIÁL POTAHU tvrdá plastováKOLEČKA 54 × 68,5 × 130–139 cmROZMĚRY 17,5 kgHMOTNOST ČÍM VÁS HERNÍ ŽIDLE RAPTURE BLAZE RGB PŘEKVAPÍNA CO SE MŮŽETE TĚŠITRGB podsvíceníVtáhne vás...
Parametry
| Barva | černá |
| Potah | z umělé kůže |
| Kříž | plastové |
| Výrobce | Rapture |
| Velikost postavy | pro střední postavu |
| Úroveň nastavitelnosti | základní |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 17.5 kg |
| Maximální úhel naklopení | 150 ° |
| Šířka sedáku | 54 cm |
| S područkami | ano |
| S bederní opěrkou | ano |
| S RGB podsvícením | ano |
| S polštářkem pod hlavu | ano |
| S houpacím mechanismem | ano |
| S nastavitelným opěradlem | ano |
| PU kůže se časem opotřebovává | ano |
| Větší rozměry vyžadují dostatek prostoru | ano |
| Pro streaming a tvorbu obsahu | ano |
| Pro intenzivní hraní | ano |
| Nové křeslo může krátkodobě zapáchat | ano |
| Tvrdá kolečka mohou poškrábat podlahu | ano |
| PU kůže se v teple lepí na pokožku | ano |
| Nahrazuje kancelářskou ergonomickou židli | ne |
| Nahrazuje relaxační křeslo | ne |
| Nahrazuje masážní křeslo | ne |
| Pro teplé prostředí | nevhodné |
| Pro celodenní sezení (8+ hodin) | nevhodné |
| Pro osoby nižší postavy (pod 165 cm) | nevhodné |
| Pro osoby s vyšší hmotností | vhodné |
| Pro vysoké osoby (nad 185 cm) | nevhodné |