SKU: AGDRAVLOW0009_33 Produkt v této nabídce je: Retro lednička Ravanson LKK-210RC (545 mm x 1470 mm x 585 mm; 157 l; třída A++; krémová)
Koupit za 17 642 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
RAV Ravanson LKK-210RC lednice/mrazák Stojací Krém
Doprava:
zdarma
Skladem
17 642 Kč
Koupit za 17 642 Kč
86 %
Ravanson LKK-210RC Retro Lednička
Doprava:
599 Kč
Skladem
10 989 Kč
Koupit za 10 989 Kč
73 %
Ravanson LKK-210RC
Doprava:
zdarma
Skladem
10 497 Kč
Koupit za 10 497 Kč
95 %
Dvoukřídlá chladnička Ravanson LKK-210RC
Doprava:
zdarma
Skladem
9 840 Kč
Koupit za 9 840 Kč
79 %
Ravanson LKK-210RC
Doprava:
299 Kč
Skladem
9 492 Kč
Koupit za 9 492 Kč
Popis
SKU: AGDRAVLOW0009_33
Produkt v této nabídce je: Retro lednička Ravanson LKK-210RC (545 mm x 1470 mm x 585 mm; 157 l; třída A++; krémová)
Produkt v této nabídce je: Retro lednička Ravanson LKK-210RC (545 mm x 1470 mm x 585 mm; 157 l; třída A++; krémová)
Parametry
| Výrobce | Ravanson |
| Barva | krémové |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Mrazák | ano |
| Provedení | kombinované |
| Retro | ano |
| Energetická třída | E |
| Akumulační doba | 21.7 h |
| Hlučnost | 39 dB |
| Klimatická třída | N-ST |
| Spotřeba energie za rok | 184 kWh |
| Třída emise hluku | C |
| Eprel | 450734 |
| Hloubka | 58.5 cm |
| Délka kabelu | 0.58 m |
| Výška | 147 cm |
| Šířka | 54.5 cm |
| Hmotnost při přepravě | 45 kg |
| Hmotnost | 40 kg |
| Čistý objem chladničky | 157 l |
| Čistý objem mrazáku | 51 l |
| Mrazicí kapacita | 2.6 kg/24 hod |
| Umístění mrazáku | nahoře |
| Počet zásuvek mrazáku | 1 ks |
| No frost | ne |
| Displej | ne |
| Doporučení pro velikost domácnosti | pro 3-4 osoby |
| Přístupnost mrazáku pro seniory | snadný přístup, mrazák nahoře |
| Rychlost zmrazení čerstvých potravin | 2.6 kg/24h |
| Spolehlivost při výpadku proudu | vynikající (nad 18 hodin) |
| Úroveň hlučnosti pro bydlení | standardní (38-40 dB) |
| Úroveň uchování čerstvosti zeleniny | základní (do týdne) |
| Vhodnost pro častou zábavu a hostování | omezená |
| Police - materiál | bezpečnostní sklo |
| Držák na lahve | ano |
| Typ speciální zóny pro čerstvé potraviny | bez speciální zóny |