Pouze obrazovka @media a (max. šířka: 1000px) { } Razer Iskur V2 Black Židle Razer Iskur V2. Typ produktu: Herní židle, Maximální hmotnost uživatele: 136 kg, Typ sedadla: Čalouněné sedadlo. Šířka produktu: 700 mm, Hloubka produktu: 680 mm, Výška produktu: 1400 mm. Barevný prvek: Černá Typ produktu: Křesla Maximální zatížení: 136 kg Nastavení područky: S nastavitelnými područkami Hmotnost [kg]: Žádné údaje Materiál čalounění: Ekologická kůže Šířka [cm]: 70 Hloubka [cm]: 68 Opěrka nohou:... Celý popis
Koupit za 13 915 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Razer Iskur V2 - Black
Doprava:
599 Kč
13 376 Kč
Koupit za 13 376 Kč
79 %
Razer Iskur V2 - Black
Doprava:
196 Kč
12 787 Kč
Koupit za 12 787 Kč
97 %
Herní židle Razer Iskur V2 - Black
Doprava:
zdarma
Skladem
8 999 Kč
Koupit za 8 999 Kč
Popis
Pouze obrazovka @media a (max. šířka: 1000px) { } Razer Iskur V2 Black Židle Razer Iskur V2.
Typ produktu: Herní židle, Maximální hmotnost uživatele: 136 kg, Typ sedadla: Čalouněné sedadlo.
Šířka produktu: 700 mm, Hloubka produktu: 680 mm, Výška produktu: 1400 mm.
Barevný prvek: Černá
Typ produktu: Křesla
Maximální zatížení: 136 kg
Nastavení područky: S nastavitelnými područkami
Hmotnost [kg]: Žádné údaje
Materiál čalounění: Ekologická kůže
Šířka [cm]: 70
Hloubka [cm]: 68
Opěrka nohou: Bez opěrky nohou
Pro děti: Ne
Výška sedadla [cm]: 140
Typ produktu: Herní židle, Maximální hmotnost uživatele: 136 kg, Typ sedadla: Čalouněné sedadlo.
Šířka produktu: 700 mm, Hloubka produktu: 680 mm, Výška produktu: 1400 mm.
Barevný prvek: Černá
Typ produktu: Křesla
Maximální zatížení: 136 kg
Nastavení područky: S nastavitelnými područkami
Hmotnost [kg]: Žádné údaje
Materiál čalounění: Ekologická kůže
Šířka [cm]: 70
Hloubka [cm]: 68
Opěrka nohou: Bez opěrky nohou
Pro děti: Ne
Výška sedadla [cm]: 140
Parametry
| Barva | černé |
| Potah | z umělé kůže |
| Rám | kovové |
| Kříž | kovové |
| S prodyšným materiálem | ano |
| Výrobce | Razer |
| Typ područek | 4D |
| Velikost postavy | pro střední postavu |
| Úroveň nastavitelnosti | plná |
| Nosnost | 136 kg |
| Maximální výška sedáku | 54 cm |
| Minimální výška sedáku | 44 cm |
| Hmotnost | 27.6 kg |
| Maximální úhel naklopení | 152 ° |
| Šířka sedáku | 40 cm |
| S područkami | ano |
| S bederní opěrkou | ano |
| S nastavitelnou bederní opěrkou | ano |
| S polštářkem pod hlavu | ano |
| S houpacím mechanismem | ano |
| S nastavitelným opěradlem | ano |
| PU kůže se časem opotřebovává | ano |
| Vyžaduje sestavení z dílů | ano |
| Vyšší hmotnost ztěžuje přemístění | ano |
| Univerzální | ano |
| Pro intenzivní hraní | ano |
| Pro práci z domova | ano |
| Nové křeslo může krátkodobě zapáchat | ano |
| Tvrdá kolečka mohou poškrábat podlahu | ano |
| PU kůže se v teple lepí na pokožku | ano |
| Plynový píst může časem vydávat zvuky | ano |
| Nahrazuje kancelářskou ergonomickou židli | ne |
| Nahrazuje relaxační křeslo | ne |
| Nahrazuje masážní křeslo | ne |
| Pro teplé prostředí | vhodné |
| Pro celodenní sezení (8+ hodin) | vhodné |
| Pro osoby nižší postavy (pod 165 cm) | vhodné |
| Pro osoby s vyšší hmotností | vhodné |
| Pro vysoké osoby (nad 185 cm) | vhodné |