Razer Stream Controller umožňuje komplexní správu zvuku, médií a vysílání. Je vybaven 6 otočnými analogovými voliči, 8 programovatelnými tlačítky a 12 dotykovými tlačítky Switchblade s haptickou odezvou. Připojení zajišťuje odpojitelný 2metrový kabel USB. Ovladač pro streamování Ovladač Razer Stream Controller usnadňuje správu streamování pomocí zástupců pro více programů, které můžete uspořádat pomocí vlastních rozvržení a ikon pro intuitivní používání. Přizpůsobitelné ikony Vzhled ovladače si... Celý popis

Koupit za 6 884 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Razer Stream Controller umožňuje komplexní správu zvuku, médií a vysílání. Je vybaven 6 otočnými analogovými voliči, 8 programovatelnými tlačítky a 12 dotykovými tlačítky Switchblade s haptickou odezvou. Připojení zajišťuje odpojitelný 2metrový kabel USB.
Ovladač pro streamování
Ovladač Razer Stream Controller usnadňuje správu streamování pomocí zástupců pro více programů, které můžete uspořádat pomocí vlastních rozvržení a ikon pro intuitivní používání.
Přizpůsobitelné ikony
Vzhled ovladače si přizpůsobte pomocí jedinečných statických a animovaných ikon. Vyberete si z více než 80 stažitelných a snadno konfigurovatelných balíčků ikon nebo si vytvoříte vlastní.
Komplexní ovládání
Pohodlné ovládání úrovní zvuku, médií a dalších kanálů zajišťuje 6 analogových otočných ovladačů. O přepínání mezi rozloženími se stará 8 programovatelných tlačítek. Okamžitý přístup k desítkám akcí a zkratek zajistí 12 dotykových tlačítek Switchblade s haptickou odezvou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Razer