Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant Nexgen PRO je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution. Tento populární produkt dodává důležité mikroelementy vrcholovým sportovcům týden, co týden! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimální množství hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů. Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapslí) je garancí maximální... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant
Nexgen PRO je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution. Tento populární produkt dodává důležité mikroelementy vrcholovým sportovcům týden, co týden! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimální množství hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.
Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapslí) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších poznatků o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat) rozdělena do tří průběžných dávek tak, aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně během dne!

Obsahuje 17,6 % doporučené denní dávky nejdůležitějšího minerálu všech špičkových atletů - hořčíku.
Nexgen® PRO obsahuje 66,6 mg hořčíku v denní dávce, a to v nejlepších biodostupných formách - hořečnaté soli kyseliny citronové a magnesium bisglycinát.

Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě
Nexgen PRO je jediným multivitaminem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií, a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny.

Obsahuje 333 % doporučené denní dávky vitamínu D3
Nexgen PRO dodává tělu 16,6 µg vitamínu D v denní dávce.

Unikátní antioxidační štít

- DeltaGold® tokotrienoly

- Naturální lykopen

- Luteinové estery

- Extrakt z hroznových semínek

- Extrakt ze zeleného čaje

- Naturální Koenzym Q10

Aditivum minerálů ve formě chelátů - nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.
Vybrané minerály: zinek, měď, mangan a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva "nosiče" obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích (chelát = kleště) ve smyslu: AMINOKYSELINA - MINERÁL - AMINOKYSELINA. Chelát tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů (viz špenát, salát atd.). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější.

Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu.
B vitamíny jsou rozpustné ve vodě a tělo je nedokáže skladovat do zásoby, to je jedním z primárních důvodů, proč se Nexgen® PRO dávkuje 3× denně s jídlem. Nexgen® PRO navíc obsahuje bioaktivní formu vitamínu B12 methylkobalamin.

Obsahuje probiotické kultury Lactospore®
S každou denní dávkou Nexgen® PRO přijímáte stejné množství probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.

Jaká je výhoda kapslí? Proč je denní dávka Nexgen® PRO rozdělena do tří dávek během dne?
Dnešní trh je doslova "přeplněn" různými formami multivitaminových pilulek, zejména levných tablet, které proklamují, že nabízejí úplně vše. Pokud multivitamin obsahuje všechny vitamíny a minerály, je vše v pořádku - ANEBO NE? Naneštěstí to není tak jednoduché. Přesto, že spousta multivitaminových produktů nabízí celý komplex vitamínů a minerálů, nejsou nutně jejich použité formy absorbovány a využity lidským tělem efektivně. Dalším problémem s multivitaminovými produkty je fakt, že podstatná část těchto produktů je díky nízké pořizovací ceně nabízena ve formě lepených tablet, vyráběných pomocí speciálních linek, vyrábějících tablety pod vysokým tlakem. Tyto stroje pracují s neuvěřitelnou rychlostí a jsou schopny vychrlit miliony tablet za jeden den. Hlavním problémem těchto produktů je, že mohou obsahovat až 40% tzv. pomocných látek = plniva, pojiva a aditiva (lepidla a stabilizátory), takže kromě toho, že jsou k sobě jednotlivé složky lepeny a lisovány pod vysokým tlakem, což může ovlivnit jejich využitelnost, polyká navíc zákazník ročně "doslova kilogramy" zbytečných aditiv. Výhodou takto vyrobených tablet je samozřejmě velmi nízká pořizovací cena. Opakem jsou kapsle, kde je použit volný prášek, který je šetrně zapouzdřen do želatinové tobolky.
Tento problém pokračuje u tzv. jednorázových denních tablet. Zeptejte se sami sebe, zda si myslíte, že je tělo uzpůsobeno k tomu, přijmout denní dávku vitamínů a minerálů naráz v jedné tabletě? Odpověď zní samozřejmě ne, protože mnoho vitamínů, zejména B vitamíny, jsou rozpustné ve vodě a opustí Vaše tělo močí velmi rychle. B vitamíny jsou životně nezbytné pro efektivní uvolňování energie z potravy, kterou přijímáte. V případě, že přijímáte jednorázovou denní multivitamínovou tabletu např. ráno se snídaní, jak je možné využít její benefit pro další dvě hlavní denní jídla? Stejné pravidlo platí pro všechny ve vodě rozpustné antioxidanty a další klíčové faktory.

Nexgen® PRO nabízí sofistikované řešení "děleného" multivitamínu ve formě kapslí, který byl sestaven pro průběžné dávkování během dne. I když je celý proces nákladnější, tedy pokud srovnáte například masovou výrobu jedné tablety versus dělená dávka ve třech kapslích, je pro společnost Reflex Nutrition vždy na prvním místě využitelnost a kvalita před profitem. Navíc je prokázáno, že dávka multivitamínu rozdělená do tří části během dne je pro tělo absolutně nejlépe využitelná. Forma kapslí umožňuje také minimální ovlivnění kvality multivitamínového prášku (premixu), který je šetrně zapouzdřen v želatinové kapsli a navíc uložen v blistru tak, aby došlo k minimální znehodnocení jednotlivých bioaktivních složek.

Čím se Nexgen® PRO liší od konkurence?
Obsahuje kvalitní vitamin K2. Vitamín K2 je biologicky nejaktivnější forma vitamínu K. Byl nalezen v japonském fermentovaném sojovém jídle Natto a je velmi zajímavý pro vědeckou oblast.

Garance společnosti Reflex Nutrition

- Inovační technologie.

- Nejvyšší rating použitých surovin.

- Vyrobeno ze 100% zelené energie.

- Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech.

- Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001.

- Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy.

- Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

- Dávkujte 1 kapsli denně s jídlem. (Pozn.: Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 1 kapsli 3× denně s jídlem).

NUTRIČNÍ INFORMACE

Počet dávek v balení: 90
v 1 kapsli*
% RHP**

Vitamín A
266,6 µg RE
33 %

Vitamín D3
16,6 µg
333 %

Vitamín K2
25 µg
33 %

Vitamín C
66,6 mg
83 %

Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)
6,6 mg
606 %

Vitamín B2 (riboflavin)
6,6 mg
476 %

Niacin (nikotinamid)
6,6 mg NE
41,6 %

Vitamín B6
6,6 mg
476 %

Kyselina listová
200 µg
100%

Vitamín B12
33,3 µg
1333%

Biotin
50 µg
100%

Kyselina pantothenová
6,6 mg
111%

Hořčík
66,6 mg
17,6%

Zinek
5 mg
50%

Měď
333,33 µg
33%

Mangan
0,33 mg
16,6%

Selen
18,3 µg
33%

Chrom
33,3 µg
83%

Bór
0,66 mg
 

Cholin
6,6 mg
 

Koenzym Q10
3,3 mg
 

Proanthokyanidiny
30 mg
 

Polyfenoly
30 mg
 

Inositol
6,6 mg
 

Luteinové estery
3,3 mg
 

Lykopen
1 mg
 

Piperin (BioPiperin®)
1,66 mg
 

Quercetin
6,6 mg
 

Vitamín E (tokotrienoly Deltagold®)
3,3 mg
 

Bacillus coagulans (LactoSpore®)
33×106spór
 

Lactobacillus Acidophilus
83×106KTJ
 

Bifidobacterium Bifidum
83×106KTJ
 

Lactobacillus Rhamnosus
83×106KTJ
 

*1 denní dávka odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 90 denních dávek.
**% RHP - % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

INFORMACE

- Doplněk stravy.

- Komplex vitamínů, minerálů a kultur LactoSpore®.

- Dodržujte doporučený postup dávkování!

- Nevhodné pro děti a mladistvé do 16 let.

- Není určeno pro těhotné a kojící ženy, konzultujte s lékařem.

- Ukládejte mimo dosah dětí.

- Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

- Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl.

- Skladujte na suchém místě.

- Nevhodné pro vegetariány.

- Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo VB.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Reflex Nutrition
Množství 90 tbl
Forma produktu kapsle
Objem 1 ml
Oblast užití imunita
Určení unisex
Hmotnost 300 g
Značka Reflex Nutrition
Vitamíny a minerály omega 3 mastné kyseliny
Věková skupina pro dospělé
Multivitamíny ano
Vitamíny ano
Zobrazit více parametrů