RESPIMER sada pro výplach nosu a dutin Respimer NetiFlow je jedinečná sada pro výplach nosu a dutin s bohatým a nepřetržitým tokem, pomocí kterého se vyplachuje a čistí nos a nosní dutiny za účelem uvolnění, očištění a zmírnění podráždění sliznice dýchacího ústrojí. Respimer NetiFlow zajišťuje trvalou úlevu a výrazné zlepšení kvality života. Charakteristickými znaky Respimer NetiFlow jsou fyziologické složení směsi (podobné mimobuněčné tekutině) a irigátor, který umožňuje zvolit mezi dvěma způsoby... Celý popis

Koupit za 255 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

RESPIMER sada pro výplach nosu a dutin

Respimer NetiFlow je jedinečná sada pro výplach nosu a dutin s bohatým a nepřetržitým tokem, pomocí kterého se vyplachuje a čistí nos a nosní dutiny za účelem uvolnění, očištění a zmírnění podráždění sliznice dýchacího ústrojí. Respimer NetiFlow zajišťuje trvalou úlevu a výrazné zlepšení kvality života.

Charakteristickými znaky Respimer NetiFlow jsou fyziologické složení směsi (podobné mimobuněčné tekutině) a irigátor, který umožňuje zvolit mezi dvěma způsoby výplachu podle závažnosti příznaků a preferencí pacienta.

Působení:

- uvolňuje hleny a odstraňuje všechny druhy sekretů, sraženin a infekční faktory
- zmenšuje otok nosní sliznice a tlak v dutinách (díky osmotickému tlaku)
- pomáhá snižovat nezbytnost farmakologické léčby v případě zánětu nosu a dutin a alergické rýmy
- podporuje správné fungování obranných mechanismů dýchací soustavy (kmitavý pohyb řasinek a mukociliární čištění)

- dobrá snášenlivost díky pufračnímu systému na bázi hydrogenuhličitanu sodného
- fyziologická funkce nosní sliznice s kontrolovanou hodnotou pH přibližně 8 a bez jakýchkoli konzervantů a chemických derivátů škodlivých pro nosní sliznici

Sada obsahuje: 1 láhev o objemu cca 240 ml, 2 měkké koncovky 1 trubička, 1 šroubovací uzávěr na láhev, 6 sáčků s připravenou dávkou směsi solí.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a děti od 4 let.

U dětí se doporučuje používat přípravek pod dohledem dospělé osoby, výplachy provádějte mimo dobu podávání jídla.

Doporučovaný alergikům. Vhodný pro těhotné a kojící ženy.

V případě rýmy, zánětu dutiny nosní a vedlejších nosních dutin, alergické rýmy, při pooperační péči a při běžné hygieně: Rozpusťte 1 sáček v cca 240 ml pramenité vody nebo neperlivé minerální vody, vznikne izotonický roztok rovnající se 9 g/l NaCl. V případě nemoci nebo při pooperační péči aplikujte 1-3x denně.

Při běžné hygieně: Aplikujte 2-3x týdně.

Příležitostně podle potřeby, při silně ucpaném nosu: Rozpusťte 2 sáčky v cca 240 ml pramenité nebo neperlivé minerální vody, vznikne hypertonický roztok rovnající se 18 g/l NaCl. Aplikujte 1x denně po dobu 3-5 dnů.

Preparát může být použit pro hygienu nosu a dutin v případě astmatu, alergické rýmy a cystické fibrózy a dále při chronické rinosinusitidě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Respimer
Značka Laboratoire de la Mer