Revitanerv Strong 30 tablet

92 %
(97 hodnocení)

Revitanerv Strong je doplněk stravy pro dospělé, který obsahuje kyselinu alfa-lipoovou, extrakt z Ginkgo biloby, vitamin B1, B2, B3, B6, kyselinu pantothenovou, vitamin E a selen. Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) přispívá k duševní rovnováze a podporuje krevní oběh. Vitamin B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti a činnosti srdce. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených... Celý popis

Koupit za 307 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Revitanerv Strong je doplněk stravy pro dospělé, který obsahuje kyselinu alfa-lipoovou, extrakt z Ginkgo biloby, vitamin B1, B2, B3, B6, kyselinu pantothenovou, vitamin E a selen.

Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) přispívá k duševní rovnováze a podporuje krevní oběh.
Vitamin B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti a činnosti srdce.
Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, normálnímu stavu pokožky a zraku, normálnímu metabolismu železa a k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Vitamin B3 (niacin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti a ke snížení únavy a vyčerpání.
Vitamin B5 (kyselina pantothenová) přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurostransmiterů.
Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k normální syntéze cysteinu a metabolismu homocysteinu, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a k regulaci hormonální aktivity.
Vitamin B12 (kobalamin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, snížení míry únavy a vyčerpání a normální tvorbě červených krvinek a k normální funkci imunitního systému.
Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Selen přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému, normální činnosti štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Balení obsahuje 30 tablet.

Dávkování a způsob užití
Doporučená dávka je 1 tobolka 1x denně, nejlépe během hlavního jídla. Tobolku zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení
Obsah aktivních látek v 1 tabletě:
Kyselina alfa-lipoová 500 mg (*)
Ginkgo biloba extrakt 40,0 mg (*)
Niacin 24,0 mg (150 %**)
Vitamín E 18,0 mg (150 %**)
Kyselina pantothenová 9,0 mg (150 %**)
Vitamín B6 2,10 mg (150 %**)
Vitamín B2 2,10 mg (150 %**)
Vitamín B1 1,65 mg (150 %**)
Selen 82,5 mcg (150 %**)* RHP není stanovena
** RHP - referenční hodnota příjmu

Upozornění
Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.
Neužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv látku uvedenou ve složení.
Vzhledem k obsahu Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) může snižovat srážlivost krve.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Glenmark Pharmaceuticals
Množství 30 tbl
Forma produktu tablety
Oblast užití spánek, nervy a stres
Určení pro ženy
Značka Evita