Rode NT-USB

96 %
(51 hodnocení)

USB mikrofon   RODE NT-USB je univerzální USB kondenzátorový mikrofon studiové kvality kompatibilní s PC/Mac a iPadem. Součástí balení je i pop filtr, držák, stolní stativ, USB kabel a pouzdro. Základní charakteristika: 16 Bit/48 kHz A/D převodník 0,50“ kondenzátorová kapsle s kardioidní směrovou charakteristikou Kompatibilita s Pc/Mac/iPad bez nutnosti instalace ovládačů Sluchátkový výstup (3,5mm stereo jack) pro přímý monitoring s vlastním ovládáním hlasitosti na těle Potenciometr pro mix... Celý popis

Koupit za 3 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

USB mikrofon
 
RODE NT-USB je univerzální USB kondenzátorový mikrofon studiové kvality kompatibilní s PC/Mac a iPadem. Součástí balení je i pop filtr, držák, stolní stativ, USB kabel a pouzdro.

Základní charakteristika:

16 Bit/48 kHz A/D převodník
0,50“ kondenzátorová kapsle s kardioidní směrovou charakteristikou
Kompatibilita s Pc/Mac/iPad bez nutnosti instalace ovládačů
Sluchátkový výstup (3,5mm stereo jack) pro přímý monitoring s vlastním ovládáním hlasitosti na těle
Potenciometr pro mix přímého signálu z mikrofonu a výstupu z počítače/iPadu
Napájení přes USB
Součástí pop filtr, držák, stolní stojan, USB kabel a pouzdro

NT-USB je vysoce univerzální „side-address“ mikrofon, který je kromě mluvených aplikací, jako např. podcasting a „voice-over“, ideální i pro nahrávání zpěvu a hudebních vystoupení.

Je plně kompatibilní se všemi zásadními DAW programy založených na Windows a Mac OS, stejně tak, jako s Apple iPadem pomocí aplikací RODE Rec, GarageBand, nebo jiné záznamové aplikace, která je schopna přijmout signál z externího mikrofonu. Použití s iPadem vyžaduje připojení vhodného USB adaptéru, jako je Apple Camera Connection Kit (není součástí balení).

Tělo NT-USB je vybaveno stereo sluchátkovým vstupem (3,5 mm jack) pro monitoring s nulovou latencí, což umožňuje sledovat vstup mikrofonu v reálném čase a pomocí potenciometru nastavit poměr mezi direkt signálem z mikrofonního vstupu a výstupem z počítače / iPadu.

Součástí balení je prémiový pop-filtr, který se montuje přímo na základnu mikrofonu, takže je umístněn v ideální vzdálenosti od kapsle mikrofonu pro minimalizaci explosívních spoluhlásek (tvrdé "B", "T" nebo "p"). Součástí je taky vysoce kvalitní držák na stojan se standardním 3/8 "závitem, stolní „tripod“ stativ, který umožňuje NT-USB umístnit v pohodlné výšce na stole, mikrofonní pouzdro se zipem a 6m dlouhý USB kabel.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rode
Použítí mikrofonu stolní
Rozdělení dle snímání kondenzátorové
Připojení USB
Výstup USB
Hmotnost 520 g
Délka 184 mm
Délka kabelu 6 m
Bezdrátový ne
Směrová charakteristika ledvinovitá (kardioidní)
Frekvenční rozsah 20 - 20 Hz - kHz
Maximální SPL 110 dB
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty