RODE VideoMic GO II

0 %
(0 hodnocení)

RODE VideoMicro II je ultrakompaktní a lehký mikrofon pro záznam vysoce kvalitního zvuku pomocí DSLR/bezzrcadlovky nebo mobilního zařízení iOS/Android. Tento mikrofon typu shotgun vylepšuje svého předchůdce přepracovaným tělem mikrofonu s použitím technologie kruhových portů aby poskytoval vysoce transparentní a směrový zvuk pro vaši kreativní tvorbu. VideoMicro II se snadno používá díky provozu plug & go, bez složitého ovládání a bez potřeby baterie. Inovativní systém izolačního uchycení HELIX... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

RODE VideoMicro II je ultrakompaktní a lehký mikrofon pro záznam vysoce kvalitního zvuku pomocí DSLR/bezzrcadlovky nebo mobilního zařízení iOS/Android. Tento mikrofon typu shotgun vylepšuje svého předchůdce přepracovaným tělem mikrofonu s použitím technologie kruhových portů aby poskytoval vysoce transparentní a směrový zvuk pro vaši kreativní tvorbu. VideoMicro II se snadno používá díky provozu plug & go, bez složitého ovládání a bez potřeby baterie. Inovativní systém izolačního uchycení HELIX a přiložená pěnová i kožešinová protivětrná ochrana zajišťují, že všechny vaše nahrávky budou křišťálově čisté bez rušivých zvuků – ať už natáčíte doma nebo venku na cestách. Profesionální audio s intuitivní obsluhou
VideoMicro II neuvěřitelně zjednodušuje nahrávání profesionálního zvuku pomocí fotoaparátu nebo smartphonu. Jedná se o skutečný shotgun kondenzátorový mikrofon se superkardioidním polárním vzorem pro vysoce směrové zachycení zvuku, které se zaměřuje na to, na co je namířeno, a zároveň snižuje hluk na pozadí. Tělo bylo kompletně přepracováno s využitím revoluční technologie kruhových portů RØDE pro bezkonkurenční transparentnost a přirozený, plný zvuk. Obvody byly také přepracovány a nabízejí zvýšenou citlivost a nižší vlastní šum. VideoMicro II poskytuje neuvěřitelnou kvalitu zvuku v mimořádně kompaktním provedení, ale jeho použití je stejně snadné jako původní verze. Díky bezbateriovému provozu a snadnému ovládání je VideoMicro II perfektní mikrofon pro tvůrce, kteří chtějí okamžitě a bez starostí zvýšit kvalitu zvuku svého fotoaparátu nebo smartphonu.

Inovativní izolační držák HELIX
Jednou z nejvýraznějších nových funkcí VideoMicro II je elegantní červený držák. Toto je izolační držák HELIX™, vysoce inovativní systém tlumičů vyvinutý společností RØDE speciálně pro VideoMicro II. Díky převratnému designu odborně vytvořeného podle přesných specifikací mikrofonu řeší mnoho problémů, kterým čelí jiné tlumiče při použití s ​​kompaktními a lehkými mikrofony. Vyrobeno z jednoho kusu pokročilého termoplastu Hytrel®, plně izoluje kapsli od vibrací, ke kterým dochází při nárazech a obecné manipulaci, což může mít za následek dunění a další nežádoucí zvukové artefakty v nahrávce. Je navržen pro přesnou velikost a váhu mikrofonu, zajišťuje optimální stabilizaci a akustický výkon, přičemž si zachovává působivý nízkoprofilový design. Je také vybaven praktickými sloty pro správu kabelů a standardním držákem pro připojení do sáněk fotoaparátu a navíc 3/8" závitem pro montáž na boompole a příslušenství. VideoMicro II je dodáván s pěnovou i kožešinovou ochranou před hlukem větru, díky čemuž je vhodný pro nahrávání v široké škále prostředí, uvnitř nebo v exteriéru. Součástí je také 3,5 mm kabel TRS na TRS pro připojení k fotoaparátům a 3,5 mm kabel TRS na TRRS pro připojení k chytrým telefonům.

Kompaktní, lehký a odolný
S hmotností pouhých 39 gramů je VideoMicro II neuvěřitelně kompaktní a lehký, takže je ideální pro použití s DSLR a bezzrcadlovkami, kompaktními a akčními fotoaparáty a chytrými telefony. Je super přenosný a ve vašem setupu zabere minimum místa. Je také neuvěřitelně odolný, navržený a vyrobený v nejmodernějších výrobních závodech RØDE v Sydney v Austrálii za použití prémiových komponentů, včetně robustního celokovového těla a kapsle v broadcasting kvalitě.

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty