Dřevěná zahradní houpačka Eden - FSC pro 3 osoby   Masivní zahradní nábytek z tuzemských dřevin je též stále v oblibě a má své místo v zahradě i přes velký zájem o dovážený dřevěný zahradní nábytek z exotického dřeva. Mnoho lidí dá přednost robustnímu dřevěnému nábytku, který skvěle zapadne do designu jejich chaty  nebo chalupy  lépe než moderní exotika. Nejvíce je používaný smrk a borovice. Díky síle použitého materiálu, jsou stoly, lavice a křesla velmi stabilní i přes minimum kovových spojů.... Celý popis

Koupit za 8 400 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěná zahradní houpačka Eden - FSC pro 3 osoby
 
Masivní zahradní nábytek z tuzemských dřevin je též stále v oblibě a má své místo v zahradě i přes velký zájem o dovážený dřevěný zahradní nábytek z exotického dřeva. Mnoho lidí dá přednost robustnímu dřevěnému nábytku, který skvěle zapadne do designu jejich chaty  nebo chalupy  lépe než moderní exotika. Nejvíce je používaný smrk a borovice. Díky síle použitého materiálu, jsou stoly, lavice a křesla velmi stabilní i přes minimum kovových spojů.  Masivní nábytek má dlouhou životnost, je pododlný, a je vyráběn v řadě tvarových variací.   Pokud ošetříte nábytek se smrku a borovice kvalitním a dostatečným nátěrem hned v počátku jeho užívání, bude jeho životnost velmi dlouhá.
 
Materiál houpačky: borovice
Rozměry houpačky: 192x130x170cm
Rozměry sedáku: výška opěrky 47 cm, šíře 44 cm, délka 150 cm
Zahradní houpačka Eden je určena pro 3 osoby.
Nosnost: 250Kg
ošetřena olejovou ochranou.
Zahradní houpačka Eden je vyrobena z tvrdého borovicového dřeva.
Veškeré spojovací kovové prvky má houpačka vyrobeny z nerezové oceli.
Velmi příjemná hnědočervená barva dřeva je zdůrazněna kvalitním nátěrem přímo z výroby
Doporučujeme pro její dlouhodobé zachování provádět napuštění alespoň jedenkrát ročně - zabere to pár minut Vašeho času, a vaše zahradní houpačka zůstane dlouhou dobu krásná, a nedostane šedivou barvu. Vynikající zpracování i použitá spojovací kování zajišťují dlouhodobou funkčnost i pevnost každé části. Samozřejmostí je FSC certifikace na použité dřevo.  
Záruka: 24 měsíců
Dodací lhůta: 1 do 2 pracovních dnů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rojaplast
Výška 170 cm
Šířka 192 cm
Hloubka sedáku 44 cm
Nosnost 270 kg
Hmotnost 40 kg
Třímístné ano