Ruhhy 16132

70 %
(2 hodnocení)

holicí strojek na oblečení - UNIVERZÁLNÍ - prezentovaný holicí strojek je univerzální zařízení, které je určeno pro k odstranění žmolků na oblečení - svetry, šály, mikiny . Skvěle se bude hodit i na čalounění aut a dokonce i na koberce. - VYSOKÝ VÝKON - oděvní stroj je výkonné zařízení - 5W. Příslušenství dosáhne své síly, jakmile jej zapnete a není třeba čekat na dobití baterií. Příslušenství má také speciální ochranu proti poškození tkaniny . - POHODLNÁ RUKOJEŤ - pevný holicí strojek má pohodlnou... Celý popis

Koupit za 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

holicí strojek na oblečení

- UNIVERZÁLNÍ - prezentovaný holicí strojek je univerzální zařízení, které je určeno pro k odstranění žmolků na oblečení - svetry, šály, mikiny . Skvěle se bude hodit i na čalounění aut a dokonce i na koberce.

- VYSOKÝ VÝKON - oděvní stroj je výkonné zařízení - 5W. Příslušenství dosáhne své síly, jakmile jej zapnete a není třeba čekat na dobití baterií. Příslušenství má také speciální ochranu proti poškození tkaniny .

- POHODLNÁ RUKOJEŤ - pevný holicí strojek má pohodlnou rukojeť, která uživateli poskytuje značný komfort při používání zařízení. Práci usnadňuje i dlouhý kabel .

- SNADNÉ POUŽITÍ - holicí strojek je zařízení, které se extrémně snadno používá - stačí jej zapnout a přetáhnout po nafouknutém materiálu, abyste rychle a efektivně odstranili zbytečné nečistoty.

- SPECIFIKACE - 3 řezné nože; ochrana před poškozením tkaniny; výkon: 5W; síťové napájení 230V; kabel: 135cm; kontejner; rozměry: 12/15 / 5,5cm; hmotnost: 0,225 kg; hmotnost v balení: 0,281 kg.

SPECIFIKACE :

- 3 řezací nože
- ochrana před poškozením tkaniny
- výkon: 5W
- napájení 230V
- kabel: 135 cm
- kontejner
- rozměry: 12/15 / 5,5cm
- hmotnost: 0,225 kg
- hmotnost v balení: 0,281 kg

ZAHRNUTA:

- holicí strojek
- čisticí kartáč

Nabízený holicí strojek je univerzální zařízení, které je určeno k odstranění žmolků z oblečení - svetry, šály, mikiny. Skvěle se bude hodit i na čalounění aut a dokonce i na koberce. S jeho pomocí bude vaše oblečení vypadat jako nové, získá nové barvy a získá svůj dřívější elegantní vzhled.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ruhhy
Hmotnost 225 g
Počet baterií 0
Typ síťové