RY18BI150A-0 - aku měnič napětí (bez baterie a nabíječky) Aku měnič napětí RYOBI RY18BI150A-0 ONE+ poskytuje nepřetržité střídavé napájení 230 V / 150 W, které vám umožňuje napájet kabelové stroje mimo domov. Ideální pro napájení malých zařízení, jako jsou notebooky, ventilátory, fotoaparáty, drony, rádia, inteligentní reproduktory a světla. 2 x porty USB typu A (celkem 5 V, 2,4 A) pro nabíjení telefonů, tabletů a dalších zařízení napájených z USB. Malý, kompaktní a lehký. Případné bezpečnostní... Celý popis
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Ryobi RY18BI150A-0
Doprava:
Skladem
94 %
RYOBI 18V ONE+ Aku měnič napětí, bez aku 5133004895
Doprava:
zdarma
99 %
Aku měnič napětí RY18BI150A-0 Ryobi 5133004895
Skladem
94 %
Ryobi RY18BI150A-0
89 %
Ryobi RY18BI150A-0
zdarma
Popis
RY18BI150A-0 - aku měnič napětí (bez baterie a nabíječky)
Aku měnič napětí RYOBI RY18BI150A-0 ONE+ poskytuje nepřetržité střídavé napájení 230 V / 150 W, které vám umožňuje napájet kabelové stroje mimo domov. Ideální pro napájení malých zařízení, jako jsou notebooky, ventilátory, fotoaparáty, drony, rádia, inteligentní reproduktory a světla. 2 x porty USB typu A (celkem 5 V, 2,4 A) pro nabíjení telefonů, tabletů a dalších zařízení napájených z USB. Malý, kompaktní a lehký.
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa, Poland
email: kancelar@TTI-EMEA.com
email: kancelar@TTI-EMEA.com
Parametry
| Výrobce | Ryobi |
| Napětí | 18 V |