Samsung 980 1TB, MZ-V8V1T0BW

97 %
(36 hodnocení)

Samsung SSD 980 Vypusťte sílu Samsung SSD 980, které vám poskytne vynikající výkon pro hraní i práci. Velmi kvalitní hardwarové a softwarové chladící řešení ve spojení s vysokým TBW a 5 letou omezenou zárukou zajišťují dlouhou životnost SSD. Přednosti SSD 980 - Léty prověřená kvalita produktů Samsung - 3-bit MLC V-NAND flash - Rozhraní PCI 3.0 x4, NVMe 1.4 - Rychlost čtení zápisu až 3500/3000 MB/s - Životnost 600 TBW Režim Full Power Užívejte si konzistentního, špičkového výkonu s režimem... Celý popis

Koupit za 1 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung SSD 980
Vypusťte sílu Samsung SSD 980, které vám poskytne vynikající výkon pro hraní i práci. Velmi kvalitní hardwarové a softwarové chladící řešení ve spojení s vysokým TBW a 5 letou omezenou zárukou zajišťují dlouhou životnost SSD.

Přednosti SSD 980

- Léty prověřená kvalita produktů Samsung
- 3-bit MLC V-NAND flash
- Rozhraní PCI 3.0 x4, NVMe 1.4
- Rychlost čtení zápisu až 3500/3000 MB/s
- Životnost 600 TBW

Režim Full Power

Užívejte si konzistentního, špičkového výkonu s režimem Full Power. Po jeho spuštění skrze Samsung Magician přejde disk do neustálého aktivního režimu, který zajistí dostatek výkonu, ať už hrajete, pracujete nebo brouzdáte po internetu či řešíte maily. Samsung SSD 980 bude na vše okamžitě připraven.

Spolehlivá kontrola teploty

Vysoko-výkonnostní SSD vyžadují velmi kvalitní chlazení, pro zajištění stabilního výkonu. SSD 980 proto kombinuje poniklovaný řadič, speciálně navržený štítek na zadní straně, který odvádí teplo od NAND čipů a nejmodernější algoritmus pro kontrolu teploty. Ten snižuje výkyvy výkonu a udržuje teplotu na optimální úrovni.

Samsung Magician software

Odemkněte plný výkon 980 se Samsung Magician, intuitivní, leč pokročilou sadou nástrojů. Monitoruje zdraví disku, optimalizuje výkon, chrání důležitá data a nabízí důležité aktualizace, abyste měli jistotu, že vaše SSD vždy poskytne nejlepší výkon.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Kapacita 1000 GB
Otáčky SSD
Rozhraní NVMe
SSD ano
Technologie flash paměti TLC
Hybridní disk SSHD ne
Hmotnost 8 g
Rozhraní M.2 ano
Max. rychlost čtení [MB/s] 3500 MB/s
Max. rychlost zápisu [MB/s] 3000 MB/s
Zobrazit více parametrů