Originální pouzdro Samsung S-View na Samsung Galaxy A53 5G - černé Prosíme, abyste si před nákupem ověřili správnost svého modelu. Tuto informaci naleznete v nastavení telefonu. :-) Tento originální kryt od výrobce Samsung patří do série S-VIEW a je vytvořen přímo na model Samsung Galaxy. Flipové pouzdro je vybaveno inovativním předním panelem, který inteligentně spolupracuje s Vaším telefonem, a i v zavřené pozici Vám ukazuje základní informace typu zprávy, hovory, stav baterie a hodiny (viz... Celý popis

Koupit za 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Originální pouzdro Samsung S-View na Samsung Galaxy A53 5G - černé

Prosíme, abyste si před nákupem ověřili správnost svého modelu. Tuto informaci naleznete v nastavení telefonu. :-)

Tento originální kryt od výrobce Samsung patří do série S-VIEW a je vytvořen přímo na model Samsung Galaxy. Flipové pouzdro je vybaveno inovativním předním panelem, který inteligentně spolupracuje s Vaším telefonem, a i v zavřené pozici Vám ukazuje základní informace typu zprávy, hovory, stav baterie a hodiny (viz fotogalerie). Vyrobený je z dražších, kvalitních materiálů a vypadá opravdu stylově. Bez pochyb tak poznáte, že se nejedná o kopii.
 
Kryt má povrchovou nano úpravu proti zanechávání otisků prstů a menším oděrkám. Navíc poskytuje jednoduchý a rychlý přístup k tlačítkům. Kryt současně působí jako naprosto spolehlivá ochrana při pádech, zabraňuje poškrábání a oděrkám a podtrhne luxusní vzhled Vašeho mobilu.

 

Výhody krytů Samsung Clear View:

- Originální produkt na Váš originální telefon.
- Působí opravdu luxusním dojmem.
- Odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti sundavání krytu.
- Příjemné na dotyk, neklouže z ruky.
- Rychlý přehled informací na spícím telefonu.
- Vyrobeno z vysoce kvalitního TPU.
- Jistota značky Samsung a jeho společného vývoje.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Barva černé
Materiál polyuretan
Otevírací ano
Pro značku Samsung
Model telefonu Samsung Galaxy A53