Samsung Galaxy A13 Smartphone Samsung Galaxy A13 se stane vašim společníkem, ať už se vydáte kamkoliv. Tento kompaktní a tenký telefon s 6,6" displejem vám zajistí moře výborné zábavy. Pohání ho osmijádrový procesor Exynos 850 a 4GB operační paměť. Vychutnejte si oblíbené filmy a hry ve výborné kvalitě s rozlišením 2408 × 1080 px. S rychlou obnovovací frekvencí 90 Hz zůstane obraz ostrý a nebude se trhat ani při rychlé akci. Na zadní straně smartphonu se nachází pokročilý čtyřnásobný fotoaparát,... Celý popis

Koupit za 4 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung Galaxy A13

Smartphone Samsung Galaxy A13 se stane vašim společníkem, ať už se vydáte kamkoliv. Tento kompaktní a tenký telefon s 6,6" displejem vám zajistí moře výborné zábavy. Pohání ho osmijádrový procesor Exynos 850 a 4GB operační paměť. Vychutnejte si oblíbené filmy a hry ve výborné kvalitě s rozlišením 2408 × 1080 px. S rychlou obnovovací frekvencí 90 Hz zůstane obraz ostrý a nebude se trhat ani při rychlé akci. Na zadní straně smartphonu se nachází pokročilý čtyřnásobný fotoaparát, pomocí kterého zachytíte scénu okolo sebe ve vysoké kvalitě. Dovnitř smartphonu můžete uložit dvě SIM karty současně, nebo jeden slot můžete věnovat rozšíření kapacity až o 1 TB pomocí microSD karty.

Klíčové vlastnosti:

Velký 6,6" displej s výbornou viditelností
Čtyři fotoaparáty pro perfektní snímky i videa
5 000mAh zajistí až dva dny provozu na jedno nabití
Pohlcující zvuk s technologií Dolby Atmos
Kapacitu 128 GB lze rozšířit microSD kartou až o 1 TB

Stylový smartphone vám pomůže zachytit každý okamžik ve výborné kvalitě pomocí čtyřnásobného fotoaparátu.

Velký displej

Užijte si oblíbenou zábavu naplno a bez kompromisů. Ponořte se do krásně barevného a ostrého obrazu, který vám zprostředkuje 6,6" displej s Full HD+ rozlišením. Hrajte hry, sledujte videa, procházejte webové stránky a používejte nainstalované aplikace intuitivně a pohodlně, aniž by vás z obrazovky bolely oči.

Minimalistický design

Smartphone dokáže zaujmout ještě dřív, než ho vůbec vezmete do ruky. Má tenký, minimalistický design a zaoblené rohy. Můžete ho pohodlně ovládat jednou rukou, dotyková obrazovka je citlivá a přesně reaguje na váš dotyk prstu.

Čtyřnásobný fotoaparát

Popusťte uzdu své tvůrčí stránce. Vyzkoušejte pokročilý čtyřnásobný zadní fotoaparát s rozlišením 50 + 5 + 2 + 2 Mpx, který se skládá z hlavního objektivu, ultraširoké kamery, makro kamery a objektivu s velkou hloubkou ostrosti.

Ultraširoký objektiv

Pomocí širokého objektivu dokážete zachytit ještě větší scénu. Oproti klasickému úhlu 77° dokáže tento objektiv zachytit prostor pod úhlem 123°. Skvěle se hodí pro snímání velkých objektů nebo skupinové fotografie.

Makro kamera

Pomocí 2Mpx makro kamery dokážete na objekty ve své blízkosti zaostřit již na vzdálenost několika málo centimetrů. Vyberte si konkrétní bod, který má fotoaparát zaostřit, a na zbytku snímku vytvořte jemný bokeh efekt, který dodá fotografiím atmosféru a potřebnou hloubku.

8Mpx přední kamera

Vytvářejte si nové profilové obrázky na sociální sítě nebo komunikujte s rodinou a přáteli přes videochat pomocí 8Mpx přední kamery. Ta zajistí výborný obraz a skvělou světelnost v jakémkoliv prostředí.

Funkce Live Focus

Zaostřete na to, co je skutečně důležité. Kdykoliv potřebujete, můžete si při focení aktivovat režim Live Focus. Ten sleduje vybraný objekt i v případě, že je v pohybu a rozostřuje pozadí okolo, aby tento objekt skutečně vynikl a zazářil.

Dva dny provozu

Na smartphone se můžete spolehnout po celý den. Nenoste s sebou do školy nebo do práce adaptér a ušetřete místo v tašce. Baterie s kapacitou 5 000 mAh vystačí až na dva dny provozu, takže můžete hrát hry, sledovat videa a pracovat s aplikacemi neomezeně, jak potřebujete.

Plynulý výkon

Uvnitř smartphonu najdete osmijádrový procesor, který zajišťuje plynulý provoz bez zpomalování výkonu. Můžete pracovat i s více aplikacemi současně, aniž by hrozilo, že se bude telefon přehnaně zahřívat, zpomalovat nebo mu zamrzne obraz.

Zvuk Dolby Atmos

Připojte svoje sluchátka a vychutnejte si parádní zábavu se špičkovým obrazem i zvukem. Kvalitní audio zajišťuje technologie Dolby Atmos, která k vašim uším dostane bohatý zvuk a zcela vás vtáhne do akce.

Ochrana souborů

Chraňte své cenné soubory a další obsah telefonu proti útokům z vnější strany. Smartphone nabízí pokročilou vícestupňovou ochranu proti malwaru a dalším hrozbám.

Nastavení podle uživatele

Přizpůsobte si nastavení vzhledu a zobrazení telefonu vlastním preferencím a požadavkům. Vyberte si barevné schéma, písmo, design hlavní obrazovky nebo velikost zobrazení tak, aby jeho používání bylo pro vás snadné, intuitivní a pohodlné.
Zobrazit více

Bazarové nabídky