Skvělý obraz Tablet Samsung Galaxy Tab A8 disponuje 10,5" displejem s tenkými a symetrickými rámečky o tloušťce 10,2mm, díky kterým se vám zařízení bude pohodlně držet a zároveň se můžete nechat naplno vtáhnout do sledovaného obsahu. Elegantní design Jednoduchý a přitom elegantní design tabletu Galaxy Tab 8 vás ihned zaujme. Kovové provedení zaručí vetší odolnost a tenké tělo s tloušťkou pouhých 6,9mm zajistí, že se tablet vejde do každé kapsy. Dynamický zvuk Tablet disponuje hned čtyřmi reproduktory,... Celý popis

Koupit za 5 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Skvělý obraz
Tablet Samsung Galaxy Tab A8 disponuje 10,5" displejem s tenkými a symetrickými rámečky o tloušťce 10,2mm, díky kterým se vám zařízení bude pohodlně držet a zároveň se můžete nechat naplno vtáhnout do sledovaného obsahu.
Elegantní design
Jednoduchý a přitom elegantní design tabletu Galaxy Tab 8 vás ihned zaujme. Kovové provedení zaručí vetší odolnost a tenké tělo s tloušťkou pouhých 6,9mm zajistí, že se tablet vejde do každé kapsy.
Dynamický zvuk
Tablet disponuje hned čtyřmi reproduktory, které podporují prostorovou technologii zvuku Dolby Atmos. Díky tomu se z vašeho tabletu stává domací kino a vy si můžete vychutnat každičký zvukový detail v perfektní kvalitě.
Vysoký výkon a dlouhá výdrž
Tablet je vybaven osmijádrovým proceserom s 4GB RAM, vnitřní pamětí 64GB a možností navýšení paměti až na 1TB pomocí MicroSD karet.

Dále je zde velká baterie s kapacitou 7040mAh a možností 15W rychlého nabíjení.Tato kombinace zajistý dlouhodobou výdrž i při náročných dnech.
Skvělý pomocník při distanční výuce
vestavěná funkce Screen Record vám umožní si jednoduše nahrávat online přednášky, meetingy nebo jiné potřebné aktivity. Do nahrávek je možné vkládat poznámky, a tak budete mít vše potřebné ihned po ruce.
Vhodný také pro dědi
Díky aplikaci Samsung Kids se z vašeho tabletu stane skvělý společník i pro děti. Aplikace je vybavena spoustou vzdělávacích a zábavných her napomáhajících s rozvojem dítěte. To vše v bezpečném prostředí doplněném o funkcí rodičovksé kontroly, která dovolí omezovat čas strávený na zařízení a výběru přístupných funkcí.
Multitasking
Jednoduché rozdělení displeje na poloviny a možnost pracovat ve dvou oknech naráz, vám usnadní práci a vy tak můžete svůj čas využít na maximum.
Vícevrstvé zabezpečení
Platforma Samsung Knox je zabudovaná do hardwaru i softwaru telefonu a chrání jej od prvního zapnutí. Vy se tak nemusíte obávat ztráty svých dat, malware nebo jiných škodlivých hrozeb.
Technické specifikace

- Displej: 10,5" TFT LCD
- Rozlišení displeje: 1920 x 1200
- Počet jader: 8
- Frekvence jádra: 2GHz
- Operační systém: Android
- Operační paměť: 4 GB
- Interní paměť: 64 GB
- Zadní fotoaparát: 8 Mpx
- Přední fotoaparát: 5 mpx
- Verze USB: USB-C
- Vstup pro sluchátka: Ano
- Externí pamět: MicroSD
- Kapacita baterie: 7040 mAh
- Výška: 16,19 cm
- Šírka: 24,68 cm
- Hloubka: 0,69 cm

Kód produktu: ED1288226
Part no.: SM-X200NZAEEUE
EAN: 8806092944541
Zobrazit více

Bazarové nabídky