Samsung HW-B450

86 %
(7 hodnocení)

Samsung HW-B450 Moderní soundbar Samsung HW-B450 rozezvučí i velký obývací pokoj Dopřejte si bohatý a hutný zvuk při sledování toho nejlepšího obsahu? Pořízením 2.1kanálového soundbaru Samsung HW-B450 teprve uslyšíte, co to znamená, mít doma parádní zvuk. Soundbar Samsung HW-B450 je vybaven vyladěnými stereo reproduktory a poměrně masivním subwooferem, díky čemuž vás soustav obklopí plným rozsahem zvuku. Soundbar Samsung HW-B450 můžete připojit bezdrátově k televizoru, notebooku či mobilnímu zařízení... Celý popis

Koupit za 4 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung HW-B450

Moderní soundbar Samsung HW-B450 rozezvučí i velký obývací pokoj
Dopřejte si bohatý a hutný zvuk při sledování toho nejlepšího obsahu? Pořízením 2.1kanálového soundbaru Samsung HW-B450 teprve uslyšíte, co to znamená, mít doma parádní zvuk. Soundbar Samsung HW-B450 je vybaven vyladěnými stereo reproduktory a poměrně masivním subwooferem, díky čemuž vás soustav obklopí plným rozsahem zvuku. Soundbar Samsung HW-B450 můžete připojit bezdrátově k televizoru, notebooku či mobilnímu zařízení přes integrované Bluetooth rozhraní a okamžitě ho používat bez složité instalace.

Klíčové vlastnosti soundbaru Samsung HW-B450

Celkový výkon 300 W
Rozhraní Bluetooth zajistí bezdrátový přenos zvuku 
Celá řada zvukových režimů
Adaptive Sound Lite – zvuk posílený umělou inteligencí
Více basů s technologií Bass Boost
Televizi a soundbar lze ovládat jedním ovladačem
Bezdrátový subwoofer
USB a optický vstup
Nízké spotřeba energie
Nástěnný držák součástí balení

Ovladač One Remote Control
Již nemusíte používat více dálkových ovladačů. Hlavní funkce soundbaru Samsung HW-B450, jako jsou zapnutí a vypnutí, nastavení hlasitosti, nebo aktivaci zvukových efektů můžete snadno ovládat pomocí ovladače k televizoru Samsung.

Optimalizovaný zvuk pro různý obsah
Soundbar Samsung HW-B450 automaticky analyzuje zdroj zvuku a optimalizuje jeho výstup dle konkrétního obsahu. Dopřejte si dokonale vyladěný zvuk sportovních zápasů, filmových trháků, hudebních pořadů nebo mluveného slova bez dodatečného nastavování.

Soundbar Samsung HW-B450 nabízí optimalizovaný herní režim
Připojte k televizoru konzoli a vychutnejte si vaše oblíbené herní tituly s úžasnými zvukovými efekty díky soundbaru Samsung HW-B450. Automatické nastavení optimalizuje zvuk dle konkrétního obsahu. Technologie odstranění přeslechů eliminuje nežádoucí ruchy, aby bylo dosaženo dokonale čistého zvuku ze správného směru a vy tak získali výhodu na vaší cestě za vítězstvím.

Pohodlné Bluetooth připojení 
Nemáte rádi zbytečnou kabeláž? V tom případě využijte toho že, soundbar Samsung HW-B450 podporuje bezdrátové Bluetooth rozhraní pro komunikaci s TV. Prakticky každá moderní TV je tímto protokolem vybavena, takže stačí jednorázově spárovat a poté již nemusíte nic řešit.

Se soundbarem Samsung HW-B450 nebudete rušit své okolí 
Možná se bojíte, že s výkonným soundbarem Samsung HW-B450 budete večer rušit ostatní členy domácnosti. Žádný strach! K dispozici je totiž speciální noční režim, který zajistí utlumenější basy a zmírní středový reproduktor. Přesto však zvukový zážitek zůstane na vysoké úrovni. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Celkový výkon RMS 300 W
Se subwooferem ano
Bluetooth ano
Wi-Fi ne
Systém reproduktorů 2.1
FM tuner ne
Přehrávání MP3 ano
USB ano
HDMI ne
Optický vstup ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty