Silikonový kryt Samsung je vkusný silikonový kryt, který zajišťuje bezpečnost našeho smartphonu a skvělé pohodlí při používání. Nejkvalitnější materiál, ze kterého je pouzdrovyrobeno, zajišťuje nejen výjimečnou odolnost překryvu, ale také jeho bezpečné uchycení. S telefonem vybaveným tímto příslušenstvím v ruce se můžete plně soustředit na prohlížení internetu nebo psaní textových zpráv. Aniž byste se museli bát, že vám vyklouzne. Vnitřek krytu byl navíc vystlán vrstvou měkkého mikrovlákna, které... Celý popis

Koupit za 241 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Silikonový kryt Samsung je vkusný silikonový kryt, který zajišťuje bezpečnost našeho smartphonu a skvělé pohodlí při používání. Nejkvalitnější materiál, ze kterého je pouzdrovyrobeno, zajišťuje nejen výjimečnou odolnost překryvu, ale také jeho bezpečné uchycení. S telefonem vybaveným tímto příslušenstvím v ruce se můžete plně soustředit na prohlížení internetu nebo psaní textových zpráv. Aniž byste se museli bát, že vám vyklouzne.

Vnitřek krytu byl navíc vystlán vrstvou měkkého mikrovlákna, které se stará o kryt našeho smartphonu. Všechny tyto prvky dohromady chrání zařízení v případě pádu (tlumí sílu nárazu) a před náhodným poškrábáním nebo znečištěním. Kromě toho se pouzdro díky své pružnosti snadno nasazuje a sundává. V neposlední řadě stojí za zmínku přesné výřezy, které umožňují volný přístup ke všem potřebným portům.

Tak příjemné na dotek!

Silikon, z něhož je kryt vyroben, je velmi příjemný na dotek a zároveň zaručuje pevné držení našeho zařízení. Nejlepší ochranou proti pádu je... žádné pády!

Ochrana nejen před vnějšími vlivy

Pouzdro je mimořádně pružné a dokonale tlumí případné nárazy. Kromě toho je jeho vnitřek vyložen měkkým mikrovláknem, které podporuje ochranu našeho smartphonu a pečuje o jeho kryt.

Rafinované v každém detailu

Příslušenství má integrovaná tlačítka, přesné výřezy pro porty a zvýšené okraje kolem obrazovky a objektivu fotoaparátu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Barva černé
Materiál silikon
Pro značku Samsung
Model telefonu Samsung Galaxy A52