Sapho Accord 70 x 90 cm MF444

100 %
(1 hodnocení)

Ochrana proti korozi. . Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).. U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.. Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva... Celý popis

Koupit za 1 058 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ochrana proti korozi.
.
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď)..
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla..
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí..
.Vlastnosti.

Značka.SAPHO..
Série.ACCORD..
Rozměr.70x90x0,5 cm..
Šířka.700 mm..
Výška.900 mm..
Typ zrcadla.Zrcadla s fazetou..
Tvar.Obdélník..
Výbava.Otočné zavěšení o 90°, Bez úchytu, Ochrana proti korozi..
Hmotnost / ks.5.6200 kg..
Balení.1 ks..
EAN.8590913852299..
Taric.70099100..
Záruka.2 roky..
.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sapho
Tvar obdelníkový