Aplikace Satisfyer Deep Diver Connect, která se ovládá pomocí aplikace, poskytuje obzvláště příjemnou stimulaci: Tento anální vibrátor vás nadchne svou smyslnou kuličkovou strukturou a silnými vibracemi. A široká základna zajistí, že si milostné hrátky budete moci užívat bezpečně. Informace o produktu "Satisfyer Deep Diver Connect App" - Kompatibilní s bezplatnou aplikací Satisfyer - k dispozici pro iOS a Android - Výkonný motor přenáší intenzivní vibrační rytmy do celého zařízení pro sexuální... Celý popis

Koupit za 750 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Aplikace Satisfyer Deep Diver Connect, která se ovládá pomocí aplikace, poskytuje obzvláště příjemnou stimulaci: Tento anální vibrátor vás nadchne svou smyslnou kuličkovou strukturou a silnými vibracemi. A široká základna zajistí, že si milostné hrátky budete moci užívat bezpečně.

Informace o produktu "Satisfyer Deep Diver Connect App"

- Kompatibilní s bezplatnou aplikací Satisfyer - k dispozici pro iOS a Android
- Výkonný motor přenáší intenzivní vibrační rytmy do celého zařízení pro sexuální wellness
- Vhodné pro všechna pohlaví, unisex
- 12 vibračních programů
- Záruka 15 let
- Silikon šetrný k tělu
- Vodotěsný (IPX7)
- Šepotavý režim
- Lze používat i bez aplikace
- Aplikace nabízí nekonečnou škálu programů
- Magnetický nabíjecí kabel USB součástí balení

Aplikace Satisfyer Deep Diver Connect: Ponořte se do světa anální stimulace

S aplikací Satisfyer Deep Diver Connect App si můžete užívat mimořádnou všestrannost: Vibrační anální kolík vás stimuluje stoupající objemnou kulovitou strukturou se 2 prvky, které usnadňují zavádění zařízení. Deep Diver je tedy skvělý pro každého, kdo již má nějaké zkušenosti s všestrannými análními hrátkami a rád by přešel například z análních kuliček na anální vibrátory. Výkonný motor vás svede intenzivními vibracemi, zatímco prodloužená široká základna vždy zajistí potěšení.

Extra všestrannost díky aplikaci Satisfyer Connect

Aplikace Satisfyer Deep Diver Connect vám nabízí také možnost ovládání pomocí aplikace: S bezplatnou aplikací Connect můžete anální vibrátor ovládat po celém světě přes internet, propojit přístroj se svým oblíbeným playlistem na Spotify nebo si vytvořit vlastní vibrační programy a přenést je do svého Satisfyeru - možnosti jsou nekonečné! Dvanáct přednastavených vibračních programů análního kolíku lze intuitivně ovládat pomocí tlačítka One Touch i bez aplikace.

Díky vodotěsnému materiálu (IPX7) lze Satisfyer Deep Diver Connect App používat i ve vlhkých prostorách, jako je sprcha nebo vana. A hladký povrch ze silikonu šetrného k tělu lze snadno čistit teplou vodou a jemným mýdlem. Integrované baterie lze dobíjet pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB.

Díky rozmanitým tvarům, zvládnutelné velikosti a snadnému ovládání jsou anální vibrátory ze série Satisfyer Plug Vibrator skvělé zejména pro začátečníky v oblasti análních hrátek. Pro hladký požitek vždy doporučujeme použít lubrikant na vodní bázi.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Satisfyer
Délka 11.2 cm
Průměr 4.3 cm
Vibrace ano
Typ kolíky