Satisfyer Rotator Plug 2+

0 %
(0 hodnocení)

Baví vás vzrušující anální hrátky a chcete je pozvednout na novou úroveň? Objevte nečekaně intenzivní dobrodružství a pozvěte do ložnice tento fenomenální anální kolík SATISFYER ROTATOR PLUG 2, který vás potěší svým nádherným designem v sexy červené barvě se stříbrným zdobením, báječným zpracováním, luxusními materiály a moderními funkcemi. Jedinečná technologie vibrací a rotací vás přenese do zcela jiné dimenze intimní rozkoše. Anální kolíček v unisex provedení, které si vychutnají muži i ženy... Celý popis

Koupit za 973 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Baví vás vzrušující anální hrátky a chcete je pozvednout na novou úroveň? Objevte nečekaně intenzivní dobrodružství a pozvěte do ložnice tento fenomenální anální kolík SATISFYER ROTATOR PLUG 2, který vás potěší svým nádherným designem v sexy červené barvě se stříbrným zdobením, báječným zpracováním, luxusními materiály a moderními funkcemi. Jedinečná technologie vibrací a rotací vás přenese do zcela jiné dimenze intimní rozkoše.
Anální kolíček v unisex provedení, které si vychutnají muži i ženy je vyroben z ultra hebkého a sametově jemného silikonu prvotřídní lékařské kvality, který pohladí vaši pokožku s neuvěřitelnou něžností a je naprosto nezávadný pro lidskou pokožku. Můžete se tak oddat nespoutaným aktivitám dle vaší vlastní fantazie. Má mimořádný originální tvar s úzkou a měkkou špičkou, která usnadní penetraci a postupně se rozšiřující tělo s výraznými stimulačními hranami. Směrem k základně se poté zužuje, aby byl pohodlný při používání. Široká bezpečnostní základna se o vás postará i při divočejších hrátkách a ozdobí váš zadeček stříbrným odolným ABS plastem. Na základně pak naleznete ovládací tlačítko.
Jeho výjimečností jsou dva výkonné a relativně tiché motory, které se nachází u špičky a ve středu těla kolíku. Potěší váš análek hlubokými 12 vibračními a pulzačními rytmy. Ty vás budou nezapomenutelně dráždit ve vašem nitru, stejně jako tělo kolíku, který smyslně vyplní váš vnitřní prostor. Ke všemu se ovšem můžete těšit na stimulaci v okolí análku díky řadě malých korálků u základny, které budou rotovat a tím fantasticky masírovat nervová zakončení u vstupní oblasti. To vše v základu spolu s 12 vibračními režimy. Pokud chcete ovšem vyzkoušet další jeho skvělé nápady, propojte jej se svým telefonem a získejte mnohem víc.
Oceňovaná aplikace Satisfyer Connect je pro vás zdarma ke stažení pro iOS i Android a nabízí opravdu bohatou paletu využitelnosti, ať už velké množství přednastavených režimů v knihovně, vytvoření vlastní křivky či sekvence vibrací, sdílení s ostatními uživateli, ovládání hlasem nebo propojení na dálku s telefonem partnera. Zajímavou funkcí je synchronizace hudby s vibracemi a to z vašeho playlistu včetně možností propojení se Spotify. Lidově řečeno posloucháte svou oblíbenou muziku a v jejím rytmu budete opojně hýčkaní. Vzrušující může být i možnost chatu a videochatu. Jsou pro vás také připraveny erotické podcasty, kterým jen tak neodoláte. Můžete jej ovládat také pomocí chytrých hodinek. Prozatím fungují pouze s některými produkty Apple, které disponují gyroskopem. V aplikaci také vidíte stav nabití baterie.
Můžete se s ním také přesunout do koupelny a vyzkoušet jej ve sprše či ve vaně, neboť je plně vodotěsný dle IPX7 a prozkoumáte s ním tak vodní radovánky. O nabíjení se pak postará přiložený magnetický USB kabel.
Zažijte nespoutanou extázi, posuňte hranice svého vyvrcholení a zamilujte si exkluzivní orgasmy, které má pro vás připravené.

Jednoduché ovládání vás bude bavit. Podržte tlačítko power na základně po dobu 3 vteřin pro zapnutí. Následnými krátkými stisky tohoto tlačítka měníte jednotlivé režimy vibrací a pulzací i rotací. Kolík vypnete opětovným dlouhým podržením tlačítka power po dobu 3 vteřin.
Stáhněte si v Google Play či App Store aplikaci s názvem Satisfyer Connect a ovládejte intuitivně svůj Satisfyer pohodlně přes mobil. Po instalaci budete mít nabídku vytvořených režimů či live control, ovládání hlasem i hudbou a po vytvoření free účtu můžete stahovat vytvořené režimy jinými uživateli a propojovat se s nimi či s partnerem přes telefon. Bluetooth spustíte podržením tlačítka power po dobu 4 vteřin. Pro celkové restartování stačí podržet tlačítko se symbolem vlnky po dobu 10 sekund. Úspěšnost restartu je vám potvrzena 5 vibracemi.
V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky. Celou naší nabídku najdete zde. Po každém použití jej opláchněte pod vlažnou vodou a následně aplikujte čistič erotických pomůcek, který ho zbaví bakterií pro vaši bezpečnost.

Proč si vybrat kolík anální SATISFYER ROTATOR PLUG 2:

unikátní unisex anální pomůcka v neodolatelném elegantním designu
vyroben ze sametově hebkého silikonu prvotřídní lékařské kvality a odolného ABS plastu
úzká měkká špička usnadní penetraci a rozšiřující tělo perfektně vyplní vnitřní prostor
báječné výrazné stimulační hrany na hedvábném povrchu znásobí potěšení
zúžená část nabídne příjemnější používání
bezpečnostní široká základna zabrání případné nehodě
dva výkonné motory s 12 hlubokými vibračními a pulzačními režimy
12 rytmů rotujících kuliček se zaměří na nervová zakončení v oblasti vstupu
mnoho možností ovládání přes mobilní aplikaci
ovládání hlasem nebo hudbou či na dálku s partnerem
vodotěsný dle IPX7 pro mokré hrátky ve sprše či ve vaně
jednoduché ovládání
dobíjecí pomocí přiloženého magnetického USB kabelu
snadná údržba

Parametry:
Barva: červená, stříbrná
Materiál: silikon, ABS plast
Rozměry: celková délka 12,9 cm, použitelná délka 10,2 cm, průměr 3,6 cm, šířka základny 5,8 cm
Vibrace: ano
Pohon: dobíjecí Li-on baterie
Vodotěsnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi

Slovní značka a loga Bluetooth® jsou registrované ochranné známky vlastněné společností Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli použití těchto značek společností EIS GmbH je na základě licence. Apple, logo Apple a Apple Watch jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., název Android a logo jsou ochranné známky a vlastnictví společnosti Google LLC. Funkce Satisfyer App a Bluetooth® jsou k dispozici u jednoho ze zahrnutých produktů. © 2020 EIS GmbH, všechna práva vyhrazena.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Satisfyer
Délka 13 cm
Průměr 3.6 cm
Typ kolíky