Sencor SAC MT1603C

0 %
(0 hodnocení)

Mobilní klimatizace s Wi-FiSAC MT1603C Iceberg Ultimativní chladicí výkon 16 000 BTU/hMax. velikost místnosti: 68 m² / 177 m³ (výška stropu 2,6 m)Nabízí 3 provozní režimy a mnoho užitečných funkcíBohaté příslušenství pro dokonalý odvod teplého vzduchu z klimatizované místnosti Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1603C Wi-Fi IcebergTahle mobilní klimatizace je víc než dobře připravena na každodenní boj s letními horky. Disponuje přebytkem výkonu. Na nejvyšší výkon vám nabídne dokonce 16 000 BTU/h. I... Celý popis

Koupit za 14 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mobilní klimatizace s Wi-FiSAC MT1603C Iceberg
Ultimativní chladicí výkon 16 000 BTU/hMax. velikost místnosti: 68 m² / 177 m³ (výška stropu 2,6 m)Nabízí 3 provozní režimy a mnoho užitečných funkcíBohaté příslušenství pro dokonalý odvod teplého vzduchu z klimatizované místnosti
Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1603C Wi-Fi IcebergTahle mobilní klimatizace je víc než dobře připravena na každodenní boj s letními horky. Disponuje přebytkem výkonu. Na nejvyšší výkon vám nabídne dokonce 16 000 BTU/h. I na střední a nízkou rychlost nabídne dostatečnou chladící sílu při rozumné spotřebě i nižší hlučnosti. A když chladit není třeba? Umí i odvlhčovat nebo nahradí výkonný ventilátor.
Sencor HOME pohodlné ovládání kdekoliSe Sencor SAC MT1603C Wi-Fi Iceberg můžete mít doma příjemně třeba i rovnou po příchodu z práce nebo výletu. Tato mobilní klimatizace umožňuje 3 jednoduché a zcela intuitivní způsoby ovládání. Ke klasickému dálkovému ovladači nebo ovládání přímo z panelu klimatizace jsme přidali možnost ovládat klimatizaci prakticky odkudkoli pomocí vašeho vlastního chytrého telefonu s aplikací Sencor HOMEFunkce v nabídce1. Funkce ČASOVAČE - pro automatické zapnutí i vypnutí. Můžete tak libovolně volit a plánovat dobu, kdy chcete, aby byla klimatizace v provozu. A ještě snadněji a komfortněji v aplikaci Sencor HOME.2. Funkce SLEEP - umožňuje pracovat ohleduplně a úsporně, ale stále efektivně. Zkrátka, aby se dobře spalo.3. Funkce AUTO SWING – ještě zvýší a zlepší rovnoměrnou distribuci ochlazovaného vzduchu po místnosti.4. Nastavení režimu – zvolte si, zda má klimatizace chladit, odvlhčovat, nebo jen rozproudit vzduch v místnosti (režim ventilátor)5. Nastavení výkonu / rychlosti ventilátoru – Kolik výkonu právě potřebujete? Vyberte si vysoký, střední nebo nízký výkon6. Nastavení teploty – na kolik potřebujete vychladit? Zvolte si v rozsahu 17 až 30 °CAplikace Sencor HOME vám navíc vždy prozradí, jaká je aktuální teplota v místnosti.
Provoz je ekologický i energeticky úspornýEnergetická třída A garantuje efektivnost chodu, klimatizace nabízí i ekologický provoz. Pro chlazení využívá vysoce účinné ekologické chladivo R290, které je přírodní, a tudíž maximálně šetrné k životnímu prostředí.
Extra výkon chlazení až 16 000 BTUChladicí výkon až 16 000 BTU/h je opravdová síla, podpořená účinnou distribucí ochlazeného vzduchu i ve větší místnosti. To vše za příznivou cenu s velmi jednoduchou instalací a maximálním komfortem ovládání. Ale jen hrubá síla k výslednému chlazení nestačí. Všechny vstupy a výstupy klimatizace jsou chráněny filtrem, takže ta se nezanáší nečistotami a zůstává výkonná dlouhodobě. Filtr stačí čas od času zkontrolovat a třeba s pomocí vysavače pročistit. Abyste nechladili zbytečně a nemíchali venkovní horký vzduch s vychlazeným vzduchem v místnosti, dodáváme klimitizaci s kompletním příslušenstvím, které obsahuje veškeré komponenty pro dokonalý odvod horkého vzduchu. Tato klimatizace nabízí chladící výkon s dostatečnou rezervou pro každý dům, byt, kancelář, ale i víkendovou chalupu.
Nabízí 3 režimy, efektivně vychladí opravdu velkou místnostSplní očekávání i náročných uživatelů. Celý provoz zvládá bez problému i ve velkých místnostech o rozměrech 68 m². Zajistí pohodlnou teplotu, ať už spíte nebo pracujete. Můžete volit ze 3 provozních režimů a 3 nastavení výkonu dle preferencí a potřeb. Poskytuje režim chlazení, odvlhčování a větrání v několika stupních, od nízkého po ten nejsilnější.
Užijte si příjemné klima i v tom největším horkuKlimatizace v místnosti zajistí příjemnou teplotu od 17 do 30 °C nebo s režimem odvlhčování zajistí lehký a svěží vzduch. Někdy stačí i provoz samostatné ventilace, která je vhodná, pokud není venku až takové horko. Rychlost ventilátoru můžete nastavit od jemného vánku, přes střední větřík až po slušný vichr. A ani na nejvyšší výkon nejsem hlasitější než většina mé konkurence - v maximálním vytížení se hladina hluku nepřenese přes 64 dB(A).
Funkce a vlastnostiSkvělý chladicí výkon 16 000 BTU/hMax. velikost místnosti: 68 m² / 177 m³ (výška stropu 2,6 m)Klimatizace využívá vysoce účinné chladivo R290, šetrné k životnímu prostředíEnergetická třída ADálkové ovládání s LCD displejemSnadno čistitelný vzduchový filtr eliminuje víření prachu a filtruje mechanické nečistoty, prodlužuje životnost klimatizace a zabraňuje zanesení klimatizace, které by vedlo ke snížení výkonuRozsah nastavení teploty 17-30 °C v režimu chlazeníInstalace klimatizace je snadná a zvládnete ji sami v pohodlí domova
3 režimy provozu1. Chlazení2. Odvlhčování (50 l/den)3. Samostatný ventilátor
3 úrovně nastavení rychlosti ventilátoru1. Nízká2. Střední3. Vysoká
Přehledný ovládací panel s LED displejem zobrazujeNastavenou teplotuRežim chlazeníRežim odvlhčováníRežim samostatného ventilátoruRežim SLEEP (zajišťuje tichý provoz v době spánku/odpočinku a zabraňuje podchlazení)Rychlost ventilátoru (vysoká, střední, nízká)Nastavení časovače zapnutí/vypnutí po hodinách (1-24 h)Klimatizace umožňuje snadnou manipulaci na 4 integrovaných kolečkáchy a když není zbytí poslouží k přenesení zapuštěné rukojeti.
Součástí balení je vše potřebné k základní instalaci klimatizace a odvodu teplého vzduchu.
Tři možnosti odvodu horkého vzduchu z místnosti1. Oknem nebo balkónovými dveřmi2. Výsuvným oknem3. Zdí (pokud je stavební otvor)
PříslušenstvíTělo mobilní klimatizace včetně filtrů vzduchových vstupů a výstupůDálkové ovládání s LCD displejemTěsnící sada pro střešní, křídlová a vyklápěcí okna, která se skládá z:- Látková zábrana se zipem- Kotouč samolepícího suchého zipu- Plastová okenní sada pro posuvná a střešní okna- Široká flexibilní hadice pro odvod teplého vzduchu- Vstupní a výstupní adaptéry hadice
Rozměry a specifikace- Napájení: 220-240 V~ / 50 Hz- Výkon chlazení: 16 000 BTU/h- Chladící výkon: 4 500 W- Příkon: 1 680 W- Odběr elektrického proudu: 7,5 A- Odvlhčovací výkon: 50 l/den- Kapacita zásobníku na kondenzát: 1 l- Typ a náplň chladiva: R290 / 270 g- Objem proudícího vzduchu: 450 / 400 / 320 (vysoká / střední / nízká)- Max. akustický tlak: 64 dB(A)- Hodnota akustického výkonu v režimech vysoká / střední / nízká: 53 / 51 / 49 dB(A)- Rozměry: 440 x 770 x 410 mm- Provozní teplota chlazení: 17-30 °C- Max. velikost místnosti: 68 m² / 177 m³ (výška stropu 2,6 m)
Technický popisBarva BíláEnergetická třída APříkon chlazení 1 700 WVýkon chlazení 16 000 BTU/hChladící výkon 4 500 WObjem proudícího vzduchu 450 m³/hRozsah teplot pro chlazení 17-30 °CAplikovatelný prostor 62-68 m²Sencor Home AnoDálkové ovládání S LCD displejemČasovač Vypnutí / ZapnutíChladivo R 290 / 0,27 kgMobilní AnoVýška 77 cmŠířka 41 cmHloubka 44 cmHmotnost 32 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sencor

Podobné produkty