Sencor SLL 404

100 %
(1 hodnocení)

Nabíjecí hliníková svítilna Sencor SLL 404 Výkonná svítilna pro náročné a milovníky outdooru Hlavní LED zdroj s vynikající svítivostí 1 000 lm Dosvit až 500 m & intuitivně ovladatelný ZOOM Včetně praktické funkce powerbanky Aluminiové tělo zajišťující špičkovou odolnost & krytí IP22 Až 5h výdrž na jedno nabití Vždy připravená do akce. Kovová svítilna Sencor SLL 404 nesmí chybět ve výbavě žádného fajnšmekra či nadšeného outdooráka, který si potrpí na bezkonkurenční parametry. Tělo z vysoce kvalitního... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nabíjecí hliníková svítilna
Sencor SLL 404

Výkonná svítilna pro náročné a milovníky outdooru
Hlavní LED zdroj s vynikající svítivostí 1 000 lm
Dosvit až 500 m & intuitivně ovladatelný ZOOM
Včetně praktické funkce powerbanky
Aluminiové tělo zajišťující špičkovou odolnost & krytí IP22
Až 5h výdrž na jedno nabití

Vždy připravená do akce.
Kovová svítilna Sencor SLL 404 nesmí chybět ve výbavě žádného fajnšmekra či nadšeného outdooráka, který si potrpí na bezkonkurenční parametry. Tělo z vysoce kvalitního hliníku v kombinaci s celkovým krytím dle standardu IP22 propůjčuje svítilně Sencor SLL 404 výjimečnou odolnost i v nevlídných venkovních podmínkách, zatímco hlavní LED zdroj s báječnou silou 1 000 lm bezpečně prosvítí každý kout, a to až do vzdálenosti 500 m. Ať už jste milovníkyadrenalinových sportů, zapálenými dobrodruhy nebo pravidelnými kutily, Sencor SLL 404 vás nikdy nezklame.

Řada super vychytávek.
Pro komplexní přehled a maximální funkční potenciál můžete zapnoutšikovnou předvolbu ZOOM a intuitivně si detailně zaměřit vše potřebné. Nabíjecí hliníkovou svítilnu lze v neposlední řadě využívat i jako powerbanku, kdy skrze USB-C port bleskurychle doplníte energiiširoké škále externích zařízení. Odolná svítilna Sencor SLL 404 na jedno nabití vydrží v provozu až 5 h.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sencor
Hmotnost 140 g
Světelný tok 1000 lm
Dosvit 500 m
Doba svícení při maximu 5 h

Podobné produkty