Sennheiser BT T100

88 %
(4 hodnocení)

BT T100 je nový bluetoothový vysílač pro využití k různým bezdrátovým komponentům. Je napájen přímo z připojeného komponentu/zdroje signálu pomocí USB kabelu. BT T100 je nový bluetoothový vysílač pro využití k různým bezdrátovým komponentům. Je napájen přímo z připojeného komponentu/zdroje signálu pomocí USB kabelu. Audio signál je do vysílače přenášen dvěma cestami. Buď digitálně - optickým kabelem nebo analogově - kablíkem s konektory jack 3,5 mm. Vysílač využívá Qualcomm aptX LL kodek s nízkou... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BT T100 je nový bluetoothový vysílač pro využití k různým bezdrátovým komponentům. Je napájen přímo z připojeného komponentu/zdroje signálu pomocí USB kabelu.

BT T100 je nový bluetoothový vysílač pro využití k různým bezdrátovým komponentům. Je napájen přímo z připojeného komponentu/zdroje signálu pomocí USB kabelu. Audio signál je do vysílače přenášen dvěma cestami. Buď digitálně - optickým kabelem nebo analogově - kablíkem s konektory jack 3,5 mm. Vysílač využívá Qualcomm aptX LL kodek s nízkou latencí, A2DP, SBC a aptX. Poskytuje tedy dokonalou synchronicitu zvuku a obrazu i u rychlých scén akčních filmů nebo nejmodernějších počítačových her. Vysílač BT T100 se vyznačuje uživatelskou vstřícností, minimálními rozměry a elegantním boxem.

Vlastnosti

- Velmi kvalitní bezdrátový přenos audiosignálu pro poslech v interiéru
- Kodek s mimořádně nízkou latencí - Qualcomm aptX LL
- Snadné připojení analogovou i digitální cestou
- Nabíjení USB kabelem
- Bezdrátový Bluetooth 4.2 přenos s využitím amerického kodeku aptX
- Přehledná indikace funkcí pomocí LED
- Přirozený poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole
- Přenášený frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 kHz

Obsah balení

- Vysílač BT T100
- Optický digitální kabel - 150 cm
- Analogový audio kabel - 150 cm
- USB nabíjecí kabel 120 cm
- Návod a bezpečnostní pokyny
Ke stažení

- BT T100 - Oficiální návod výrobce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sennheiser