POPIS VÝROBKU NAFUKOVACÍ ANÁLNÍ KOLÍK SE 7 VIBRAČNÍMI PROGRAMY FANNY HILL'S Skvělá pomůcka pro anální trénink, díky svému tvaru a povrchu z hedvábně hladkého silikonu se kolík snadno zavádí. Velikost kolíku zvětšíte jednoduše mačkáním balonku, vibrace v 7 různých intenzitách si nastavíte kabelovým ovladačem.   Baterie 2 x AA; baterie nejsou součástí balení  Délka (cm) 12 cm Pomůcka pro muže  ženy  Použití stimulace análu  stimulace vagíny  Průměr maximální (cm) 11 cm Průměr minimální... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

POPIS VÝROBKU NAFUKOVACÍ ANÁLNÍ KOLÍK SE 7 VIBRAČNÍMI PROGRAMY FANNY HILL'S

Skvělá pomůcka pro anální trénink, díky svému tvaru a povrchu z hedvábně hladkého silikonu se kolík snadno zavádí. Velikost kolíku zvětšíte jednoduše mačkáním balonku, vibrace v 7 různých intenzitách si nastavíte kabelovým ovladačem.

 

Baterie

2 x AA; baterie nejsou součástí balení 

Délka (cm)

12 cm

Pomůcka pro

muže 
ženy 

Použití

stimulace análu 
stimulace vagíny 

Průměr maximální (cm)

11 cm

Průměr minimální (cm)

3,5 cm

Regulace výkonu

ANO 

Vibrace

ANO 

Vodotěsný

NE 

Nafukovací anální kolík patří mezi příznivci análního sexu mezi velice atraktivní pomůcky. Roztahování análních svěračů a konce tlustého střeva v rozumných mezích patří mezi nejsilnější stimulace vůbec. Nafukovací anální dildo lze naprosto přesně přizpůsobit Vašim potřebám a jeho účinky jsou značně překvapující. Při menším nafouknutí se používá i při vytažení  = značné roztažení svěračů a jejich okamžité stažení. Vibrátor uvnitř kolíku se projevuje především ve vyfouknutém stavu - na uvolnění a přípravu stimulace plněním. Napájení zajišťují dvě baterie AA, nezapomeňte je přiobjednat (nejsou součástí výrobku)

Tip: Některé páry také využívají naplnění análu ke zmenšení a zúžení vagíny. Taková doublepenetrace (soulož do vagíny se zavedeným análním  kolíkem  s možností úpravy velikosti anální výplně) -  patří již mezi vysokou školu sexu.

Materiál výrobku

Materiál:
Latex (guma, kaučuk)

 

Latex je přírodní látka vyráběná z kaučuku. Vzhledem k jeho tvrdosti, tuhosti a váze byl prvním materiálem pro realistické erotické pomůcky a používá se dodnes. Teprve vyšší obsah proteinů, urychlovačů a látek z thiuramové skupiny jej v některých případech staví mezi alergeny. Používá se k výrobě erotických pomůcek a oděvů. 

Upozornění: Před prvním použitím vyzkoušejte, zda nejste na latex alergičtí.

 

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:
Latex patří mezi více porézní materiály a vyžaduje zvýšenou hygienu, použijte speciální čistič na latex. Také doporučujeme pro péči o latex spreje pro lesk, pudr pro snadné návlékání a další čističe z kategorie Údržba a dezinfekce.

Lubrikant:
Na latex je možno používat jakýkoliv lubrikant.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion
Délka 12 cm
Průměr 3.5 cm
Vibrace ano
Typ kolíky