Španělské mušky se jako afrodiziakum používají už od nepaměti a zmínky o nich najdete třeba v dílech markýze de Sade, který je údajně používal kvůli lepším prožitkům ze sexu. Jejich původní ingrediencí byl malý brouk s názvem puchýřník lékařský, který dodnes hojně obývá prosluněné Španělsko. To je taky důvod, proč se mu přezdívá španělská muška. V minulosti se tento malý brouček rozdrtil a vzniklý prášek se pak použil jako silné afrodiziakum, protože obsahoval kantaridin, který už v nižších dávkách... Celý popis

Koupit za 444 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Španělské mušky se jako afrodiziakum používají už od nepaměti a zmínky o nich najdete třeba v dílech markýze de Sade, který je údajně používal kvůli lepším prožitkům ze sexu. Jejich původní ingrediencí byl malý brouk s názvem puchýřník lékařský, který dodnes hojně obývá prosluněné Španělsko. To je taky důvod, proč se mu přezdívá španělská muška. V minulosti se tento malý brouček rozdrtil a vzniklý prášek se pak použil jako silné afrodiziakum, protože obsahoval kantaridin, který už v nižších dávkách zvyšuje prokrvení orgánů malé pánve. Zvyšuje tak citlivost pohlavních orgánů a pozitivně ovlivňuje erekci. Kvůli nepříznivým účinkům kantaridinu na zdraví ve vyšších dávkách se už s původní recepturou španělských mušek nesetkáte.

Novodobé španělské mušky ze sloní dílny Růžový Slon Extra STRONG+ jsou veganské a bezpečné pro zdraví. Jejich vylepšená receptura s jemnou lékárenskou vůní a světle jantarovou barvou představuje vyváženou směs kombinující vitamin C a L-arginin. Tento doplněk stravy patří mezi nejoblíbenější produkty našich zákazníků.

Balení 30 ml vystačí na 10 dávek. Navýšili jsme množství účinné složky v jedné dávce a zjednodušili dávkování. Nepočítejte kapky, jednoduše si nakapejte směs o množství čajové lžičky a užijte 30 minut před plánovaným sexem. V každé dávce je teď ještě více účinné složky.

Aminokyselina L- arginin je tělu vlastní látka, která funguje jako prekurzor oxidu dusného v tkáních. To znamená, že se podílí na jeho produkci. Muži s nedostatkem argininu můžou mít potíže s erekcí, proto by ho měli doplňovat.

Vitamín C podporuje výkonnost, výdrž a náladu, a to nejen při sexu. Zajišťuje taky správnou činnost nervové soustavy a dobrou psychickou kondici. Tím napomáhá ke zvládání stresu a uvolnění po náročném dni. Povzbuzuje energetický metabolismus, který je zásadní pro výkon a výdrž při sexu, stejně jako pro boj s večerní únavou. V neposlední řadě má vitamin C příznivý vliv na posílení imunitního systému a obranyschopnost organismu.

Bohužel, na každého fungují španělské mušky trochu jinak. Náš produkt vás může sice nabudit k akci, ale zázraky od něj nečekejte. Přípravek působí různě, podle domácí atmosféry, psychického rozpoložení, nálady nebo aktuální zdravotní kondice (cukrovka, stres, některé léky s tlumícími účinky aj. jsou zabijáky sexuálního apetitu). Většina našich zákazníků hodnotí španělské mušky pozitivně, a proto je kupují opakovaně, ale najdou se i tací, kterým doplněk stravy nenaplnil jejich očekávání. Pamatujte si proto, že pro povzbuzení vzájemného sexuálního vzrušení je důležitý i erotický impuls, vášeň a správné načasování. Zapojte proto do svádění i následných hrátek třeba taky sexy prádlo, smyslnou masáž nebo stimulační lubrikační gely a dalších erotické hračky.

Doporučené použití a dávkování:
Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Případné zakalení kapek není na závadu. Užívejte 3 ml (1 čajová lžička) pod jazyk, do nápoje nebo pokrmu cca 30 minut před sexuální aktivitou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 3 ml během 24 hodin.

Naši testeři objevili při dávkování na lžičku bezva vychytávku. Plastové kapátko s úzkým hrdlem nechce občas spolupracovat a tak jednou kape málo, jindy vůbec a nakonec z něj kapky vytečou proudem. Díky užívání jedné čajové lžičky můžete kapátko z lahvičky opatrně odstranit a nalévat španělské mušky rovnou ze skleničky.

Kapky mají mírně hořkokyselou chuť, která se v jídle nebo pití úplně ztratí. Španělské mušky můžete užít sami v soukromí, nebo si je vychutnat se svou druhou polovičkou v podobě vzrušujícího rituálního nápoje, smyslné večeře, nebo si je rovnou nakapejte pod jazyk. Nejvíce se nám i zákazníkům osvědčila společná konzumace mušek v nápoji nebo pokrmu, podpořená erotickými stimuly nebo jinými vizuálními a smyslovými podněty. Tato kombinace perfektně probouzí chuť na sex, vzrušení a touhu po vzájemném splynutí.

Vychutnejte si španělské mušky rozmíchané třeba v chutném šampaňském a k tomu si pusťte oblíbenou hudbu nebo se oblečte do sexy prádla. Čím erotičtější dusno doma vykouzlíte, tím více na vás nebo na partnera španělské mušky zafungují. A pokud si všimnete, že na vaši druhou polovičku v pátek večer padlo pracovní vyčerpání, schovejte španělské mušky ještě na chvíli do nočního stolku a raději partnera rozmazlete příjemnou masáží. Připravíte si tak na druhý den perfektní podmínky pro experimentování se španělským elixírem lásky. Vyzkoušeli jsme mušky nakapat i na palačinku nebo zamíchat do jogurtu. Taková ranní snídaně do postele, okořeněná afrodiziaky, postaví člověka na nohy líp než silná káva.

Upozornění:
Španělské mušky Růžový Slon Extra STRONG+ jsou doplněk stravy s L-argininem a vitamínem C.  Nepoužívejte je jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučujeme produkt těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte španělské mušky mimo dosah dětí a skladujte je v chladu a suchu.
Spotřebujte do konce / Číslo šarže: viz spodní část balení.
Pokud užíváte léky na ředění krve, diabetes nebo vysoký krevní tlak, konzultujte užívání španělských mušek se svým ošetřujícím lékařem. Dodržujte doporučené dávkování.

Produkt: Sexy Elephant Španělské mušky Extra STRONG+ (30 ml)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sexy Elephant
Objem 30 ml
Určení unisex
Druh produktu španělské mušky