Shining3D EinScan SE V2

0 %
(0 hodnocení)

Model EinScan-SE V2 nabízí přístupné 3D skenování netechnickým uživatelům. Umožňuje dva režimy snímání: automatický a fixní. Snadno se s ním zachází a nabízí výborný poměr vlastností ku ceně. Díky využití bílého světla (bez laserů) je bezpečný i pro děti. Dokáže rekonstruovat skutečnou geometrii předlohy včetně detailů a barevné textury. Snadno se kalibruje. U vylepšeného modelu V2 jeden snímek trvá max. 1 sekundu (oproti až 8 sekundám u předchozí verze), 360° automatický sken zabere max. 45 sekund... Celý popis

Koupit za 30 220 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Model EinScan-SE V2 nabízí přístupné 3D skenování netechnickým uživatelům. Umožňuje dva režimy snímání: automatický a fixní. Snadno se s ním zachází a nabízí výborný poměr vlastností ku ceně. Díky využití bílého světla (bez laserů) je bezpečný i pro děti. Dokáže rekonstruovat skutečnou geometrii předlohy včetně detailů a barevné textury. Snadno se kalibruje.

U vylepšeného modelu V2 jeden snímek trvá max. 1 sekundu (oproti až 8 sekundám u předchozí verze), 360° automatický sken zabere max. 45 sekund (dříve až dvě minuty).

Ukázka skenování s 3D skenery EinScan-SE/SP (původní verze):

Ukázka 3D modelu naskenovaného zařízením EinScan-SE:

Toy Plane by SHINING 3D on Sketchfab

 

 

Vše o stolních, přenosných i metrologických skenerech v naší nabídce →

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty