SHURE SM57

96 %
(33 hodnocení)

Typ mikrofonu: zpěvový Frekvenční rozsah od (Hz): 40 Frekvenční rozsah do (Hz): 15000 Citlivost mikrofonu (dB (-)): 56 SHURE SM57-LCE SHURE SM57 je univerzální dynamický nástrojový mikrofon s přirozeným a čistým zvukem. Uplatnění najde při ozvučování kytarových aparátů, akustické kytary, dechových a bicích nástrojů. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku, eliminuje nežádoucí přeslechy a minimalizuje zabarvení signálu při snímání mimo osu. Díky kvalitnímu zpracování... Celý popis

Koupit za 2 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Typ mikrofonu: zpěvový

Frekvenční rozsah od (Hz): 40

Frekvenční rozsah do (Hz): 15000

Citlivost mikrofonu (dB (-)): 56

SHURE SM57-LCE

SHURE SM57 je univerzální dynamický nástrojový mikrofon s přirozeným a čistým zvukem. Uplatnění najde při ozvučování kytarových aparátů, akustické kytary, dechových a bicích nástrojů. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku, eliminuje nežádoucí přeslechy a minimalizuje zabarvení signálu při snímání mimo osu. Díky kvalitnímu zpracování a mimořádné mechanické odolnosti představuje standard nejen při studiovém nahrávání, ale i pro pódiovém použití.

Vlastnosti

Mikrofon poskytuje čistý a přirozený zvuk v celém spektru od 40 Hz do 15 kHz. Frekvenční odezva je optimalizovaná pro snímání zvuku kytarových a baskytarových aparátů, akustických, dechových a bicích nástrojů. Bezhlučnou manipulaci zajišťuje pružné uložení kapsle (shock-mount). Mikrofon je vybavený standardním třípinovým XLR konektorem. Mimořádná mechanická odolnost zaručuje stabilitu zvukových vlastností a dlouhodobou spolehlivost při použití v nejnáročnějších podmínkách (touringové nasazení apod.). K dodávanému příslušenství patří standardní držák na mikrofonní stojan a ochranné pouzdro.

Série SM

Mikrofony série SM se za dobu své existence staly legendou a synonymem pro kvalitu zvuku při pódiovém a studiovém ozvučování. Kromě skvělých zvukových vlastností jsou oceňovány pro svou mechanickou odolnost, nízkou náchylnost ke zpětné vazbě a schopnost odolávat manipulačním hlukům. Vybírat je možné téměř z dvaceti modelů, které se liší hlavním určením a konstrukcí. K dispozici jsou dynamické a kondenzátorové mikrofony určené pro snímání zpěvu, mluveného slova nebo ozvučování hudebních nástrojů.

Technické specifikace:

• Konstrukce: dynamická

• Směrová charakteristika: kardioidní

• Frekvenční rozsah: 40 Hz - 15 kHz

• Citlivost: -56 dBV/Pa – 1,6 mV/Pa

• Konektor: XLR

• Rozměry: 157 x 32 mm

• Hmotnost: 284 g

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.284

Výška (cm): 15.70

Šířka (cm): 3.20

Hloubka (cm): 3.20

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.600

Výška (cm): 8.50

Šířka (cm): 26.10

Hloubka (cm): 12.60

EAN: 042406071819

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shure
Dle umístění nástrojový
Rozdělení dle snímání dynamické
Připojení XLR
Výstup XLR
Hmotnost 280 g
Délka 130 mm
Směrová charakteristika ledvinovitá (kardioidní)
Výstupní impedance 310 Ohm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty