Siemens SN25ZI55CE

100 %
(1 hodnocení)

Siemens SN25ZI55CE Usnadněte si mytí nádobí na maximum. Volně stojící myčka nádobí Siemens SN25ZI55CE je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které se postarají o vynikající výsledky mytí. Pyšní se kapacitou na 14 sad nádobí, které umývá s minimální spotřebou energie ve třídě C. Díky aplikaci Home Connect můžete pomocí smartphonu nebo hlasového asistenta jednoduše vybrat jeden z šesti programů, spustit myčku či aktivovat praktickou funkci VarioSpeed Plus on demand, která zaručí až třikrát rychlejší... Celý popis

Koupit za 20 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Siemens SN25ZI55CE
Usnadněte si mytí nádobí na maximum. Volně stojící myčka nádobí Siemens SN25ZI55CE je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které se postarají o vynikající výsledky mytí. Pyšní se kapacitou na 14 sad nádobí, které umývá s minimální spotřebou energie ve třídě C. Díky aplikaci Home Connect můžete pomocí smartphonu nebo hlasového asistenta jednoduše vybrat jeden z šesti programů, spustit myčku či aktivovat praktickou funkci VarioSpeed Plus on demand, která zaručí až třikrát rychlejší umytí nádobí.

Ještě jednodušší nakládání a vykládání nádobí zajišťuje systém rackMatic. Koše flexComfort Pro a příborová zásuvka jsou maximálně flexibilní a usnadňují nakládání i vykládání nádobí. Výšku horního koše lze snadno nastavit ve třech úrovních podle toho, kolik místa zrovna potřebujete. Myčka je vybavená praktickým dávkovacím asistentem, který zajistí rovnoměrné rozdělení mycí tablety. Po skončení mycího procesu se dveře automaticky pootevřou, což umožní přirozené schnutí nádobí bez další spotřeby energie.
 

  Klíčové vlastnosti:

- VarioSpeed Plus on demand - až třikrát rychlejší umytí nádobí, aktivované kdykoli a kdekoli díky aplikaci Home Connect
- Koše a příborové zásuvky flexComfort - snadné použití, účinná ochrana skla a rychlé nakládání a vykládání nádobí
- GlassZone - pro jemné a důkladné mytí vašich nejcennějších sklenic
- Poutavé osvětlení interiéru myčky nádobí v modré barvě - emotionLight
- Dokonalé sušení nádobí díky technologii Zeolith®

 

 
Jako z budoucnosti. Myčku můžete pohodlně ovládat vlastním hlasem. 
 
Chytrá domácnost pro snadnější život
Vítejte ve světě chytrých spotřebičů. Budoucnost jde ruku v ruce s technologií. Propojení domácích spotřebičů Siemens s aplikací Home Connect přináší spoustu výhod pro vaše pohodlí. Myčku lze ovládat odkudkoli - z práce, ze zahrady nebo dětského hřiště. Můžete ji spustit, zkontrolovat její průběh a budete informování o konci programu. Aplikace vás upozorní, když dochází mycí tablety nebo pomůže na dálku zrychlit program. Stačí mít telefon u sebe a chytrá myčka vše obstará. 

 
Perfektní sušení s minerálem Zeolith®
Unikátní technologie Zeolith® usuší vaše nádobí rychle i efektivně. Poradí si i s plastovým nádobím. Zeolit je přírodní minerál, který má schopnost absorbovat vlhkost a přeměnit ji na horký vzduch. Teplo usuší nádobí rychle a velmi efektivně. Systém BrilliantShine zaručí zářivé a suché skleněné nádobí. 

 
Koše flexComfort dopřejí nádobí luxusní péči
Nové koše flexComfort a flexComfort Pro poskytnou dostatek místa pro ideální uspořádání nádobí v myčce. Přizpůsobí se vašim požadavkům a s elegancí a precizností zajistí nádobí na správném místě a zaručí dokonalou čistotu. Nové bezpečnostní prvky poskytnou ochranu i křehkému sklu a vy se nemusíte bát dát do myčky své nejcennější sklenice. Koše jsou opatřeny kolečky s nízkým třením a usnadňují naplnění a vyskládání myčky.  

 
Velmi výkonný a spolehlivý motor
Efektivní motor iQdrive zajistí nižší spotřebu energie při stejném výkonu. Minimálně se opotřebovává a je příjemně tichý při kterémkoli programu. Ani krátký program není problém, motor iQdrive si poradí a výsledek bude vždy perfektní.
  Bezpečné a precizní mytí skla
V horní koši najdete nově zónu glassZone, která má na starost vaše nejlepší sklenice. Je zde šest integrovaných trysek, které šetrným proudem nepřetržitě umývají sklenice. Nádobí je důkladně umyté a nedochází k poničení citlivých materiálů. Integrovaný kontaktní povrch je z protiskluzového silikonu a nádobí bude držet pevně a bezpečně na svém místě. 

  Dávkovací asistent pro optimální výsledek
Dávkovací asistent zaručí, že mycí tableta vypadne přímo do malé záchytné misky. Ta je umístěna vpředu na vrchním koši na nádobí. Proudem vody se tableta rozpustí kontrolovaně, rychle a beze zbytků. Mycí prostředek se tak rozptýlí po celém vnitřku myčky a tím dosáhnete perfektního umytí.

 
Zkrácení mycího programu - dokonce i v jeho průběhu
Funkce varioSpeed plus on demand pomůže zkrátit dobu trvání mycího cyklu. Až třikrát rychleji můžete mít nádobí umyté. Bude stejně důkladně umyté a usušené jako v běžném mycím cyklu. Toto urychlení můžete zapnout kdykoli - i v průběhu programu. K ovládání využijte aplikaci Home Connect, kterou vám usnadní ovládání ať už jste doma nebo na cestách.

 
Doživotní záruka na škody způsobené vodou
Bezpečnostní systém aquaStop® zabraňuje všem škodám, které jsou způsobené vodou. Ať už je to vadou na přívodní hadici, nebo kvůli netěsnostem ve spotřebiči. Záruku bezpečnosti zajišťuje Siemens po celou dobu životnosti myčky.

 
Oblíbený program jedním tlačítkem
Na myčce můžete nastavit jedním tlačítkem vaši oblíbenou volbu. Ovládání myčky je tak ještě osobnější. Je to jednoduché. Vyberte nejpoužívanější kombinaci mycího programu a přídavné funkce. Oblíbený program pak lehce spustíte i přes aplikace Home Connect.
  Technické parametry Další parametry  Hlučnost při mytí 40 dB Značka kvality dTest Ne Barva myčky nerez, Inoxlook Šířka myčky 60 cm Třída hlučnosti B  Displej Ano  Rozšířená záruka Siemens 10 let záruka na prorezavění, Siemens doživotní záruka AquaStop Přívodní a odpadní hadice v balení Ano Značky Siemens Konstrukce Typ volně stojící Umístění pod pracovní desku Ano Spotřeba  Vážená spotřeba vody za cyklus 9.5 l  Energetická třída 2021 C  Vážená spotřeba energie za 100 cyklů 75 kWh Odhadované náklady mytí za 1 rok 1066 Kč Odhadované náklady mytí za 5 let 5330 Kč Odhadované náklady mytí za 10 let 10660 Kč Programy/funkce  AquaStop Ano  Systém automatického dávkování Ne Automatické otevírání dveří Ne Příborová zásuvka Ano Počet programů 8  Odložený start Ano Funkce myčky indikace leštidla, indikace soli, ochrana proti úniku vody, ukazatel zbytkového času  Speciální programy Auto 45-65°C, Ekonomický, Intenzivní, Krátký, Noční program Počet sad nádobí  Kapacita myčky 14 souprav Mytí/sušení  Index čisticí schopnosti 1.12  Index sušicí schopnosti 1.06 Počet teplot 6 Doba trvání eko-programu 3:55 hod. Distribuce  Distribuce oficiální ČR SMART Integrace do systému  Amazon Alexa Ano  Google Home Ne  Vlastní systém Ano Rozměry výrobku Šířka výrobku 60.0 cm Výška výrobku 84.5 cm Hloubka výrobku 60.0 cm Hmotnost výrobku 61.0 kg Rozměry balení Šířka výrobku 66.0 cm Výška výrobku 88.0 cm Hloubka výrobku 67.0 cm Hmotnost výrobku 62.5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Siemens
Způsob umístění volně stojící
Barva nerez
Počet programů 8
Hlučnost 40 db
Displej ano
Automatické otevírání ano
Spotřeba vody na cyklus u programu Eco 9.5 l
Výška 84.5 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Délka přívodního kabelu 175 cm
Délka napouštěcí hadice 165 cm
Délka vypouštěcí hadice 190 cm
Hmotnost 60.93 kg
Energetická třída C
Příkon 2400 W
Doba trvání programu Eco 235 min
Třída emise hluku B
Spotřeba energie u programu Eco na 100 cyklů 75 kWh
Aqua Stop ano
S předním panelem ano
Odložený start ano
Konektivita ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty