Silk’n SilkyStraight

0 %
(0 hodnocení)

Je na čase se seznámit s naší nejnovější žehličkou na vlasy, která upraví vaše vlasy šetrně a bez jejich poškození, jak tomu bývá v případě klasických žehliček na vlasy. Přístroj SilkyStraight využívá infračervenou technologii a uvolňuje záporné ionty pro lepší ochranu vašich vlasů, menší krepatění a kratší dobu úpravy. Flexibilní plovoucí titanové destičky zajišťují skvělé výsledky na všech typech vlasů a díky dynamickému LED displeji snadno uvidíte jednu z 12 zvolených teplot.  - Infračervená... Celý popis

Koupit za 4 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Je na čase se seznámit s naší nejnovější žehličkou na vlasy, která upraví vaše vlasy šetrně a bez jejich poškození, jak tomu bývá v případě klasických žehliček na vlasy. Přístroj SilkyStraight využívá infračervenou technologii a uvolňuje záporné ionty pro lepší ochranu vašich vlasů, menší krepatění a kratší dobu úpravy. Flexibilní plovoucí titanové destičky zajišťují skvělé výsledky na všech typech vlasů a díky dynamickému LED displeji snadno uvidíte jednu z 12 zvolených teplot. 

- Infračervená technologie pro zkrácení doby stylingu a lepší ochranu

- Titanové a plovoucí destičky pro snadnější úpravu všech typů vlasů

- Iontový generátor, produkující miliony iontů

- Dynamický LED displej, 12 teplot a 3 metry dlouhý kabel

- Včetně tepelně odolného cestovního pouzdra

 Infračervená technologie 

SilkyStraight využívá infračervenou technologii a uvolňuje záporné ionty pro lepší ochranu kvality vašich vlasů, hladké výsledky a menší krepatění. Pomocí infračervené technologie se vlasy zahřívají zevnitř, zatímco titanové destičky působí na vnější stranu vlasů. Tím je zajištěn styling při nižších teplotách a také zkrácená doba úpravy, což minimalizuje poškození vlasů. Současně SilkyStraight uvolňuje záporné ionty, které uzavírají vlasové kutikuly a pomáhají zachovat přirozené oleje ve vlasech, čímž ve vlasech uzamykají vlhkost. Ideální nástroj pro všechny typy vlasů, dokonce i pro suché nebo poškozené vlasy. 

Iontová technologie 

Tento přístroj je vybaven generátorem iontů, který produkuje více než 20 000 000 iontů/cm3, abyste měli jistotu větší ochrany, zářivých výsledků a menšího krepatění. Iontová technologie výrazně přispěje k té kontrole statické elektřiny, kterou jste hledali. 

Titanové a plovoucí destičky 

Tato žehlička na vlasy má stříbrné titanové destičky, které jsou velkým přínosem pro úpravu vašich vlasů. Titanové destičky zajišťují rychlé zahřátí a rovnoměrné rozložení tepla po destičkách, takže dochází k menšímu poškození vlasů. Je ideální pro úpravu každého typu vlasů, velmi tenké, kudrnaté a dokonce i velmi husté vlasy. S tímto typem destiček se zkrátí doba úpravy vlasů a dosáhnete lesklých a hladkých výsledků. Také díky skvělému iontovému kovu zaručí méně krepatění a poletování vlasů. A díky plovoucím flexibilním destičkám můžete vlasy narovnat a natočit jakýmkoli způsobem. Plovoucí destičky využívají pružiny, díky nimž jsou flexibilní a lze je naklánět různými směry. Zajistí, že budete moci rovnat i kulmovat vlasy při zachování správného napětí mezi destičkami potřebného pro požadovaný účes.

Ideální teplota přesně pro vás 

Žehlička je vybavena LED displejem, který vám zobrazí všechny potřebné informace. Přístroj SilkyStraight má 12 různých teplot, které začínají na 120 °C a dosahují až 230 °C. Díky těmto mnoha možnostem si nyní můžete vybrat teplotu vhodnou pro váš typ vlasů. Tento přístroj má opravdu rychlou dobu zahřátí na 180ºC, která činí pouhých 15 sekund.  Díky tomu je ideální pro úpravu vašich vlasů během okamžiku. 

Styling ještě nikdy nebyl tak snadný 

SilkyStraight má skvělé výhody, jako je paměťová funkce, která si zapamatuje poslední zvolenou teplotu, a funkce zámku, takže se nikdy nemusíte obávat změny nastavení během stylingu. Pro vaši bezpečnost se po 45 minutách automaticky vypne. Žehlička je vybavena s 3metrovým otočným kabelem, který zajistí větší volnost pohybu.

Vhodné na cesty 

Toto zařízení je velmi lehké a využívá duální napětí pro celosvětové použití, což je ideální pro cestování. Kromě toho je k žehličce SilkyStraight dodáváno také tepelně odolné cestovní pouzdro, takže si ji můžete vzít všude s sebou, aniž byste ji odřeli, a během stylingu jej lze používat jako odkládací podložku.
Zobrazit více