Silva Arc Jet S right

0 %
(0 hodnocení)

Pokud hledáte vysoce výkonný kompas na palec s čistým, pevným pouzdrem bez rušivých prvků, zvolte kompas Arc Jet. Čistý design poskytuje spoustu průhlednosti a zvyšuje viditelnost mapy. Tento kompas má všechny špičkové vlastnosti, které potřebujete pro rychlou navigaci při běhu, a dodává se v levém a pravém provedení podle vašich preferencí. Řada Arc je postavena na jehle Silva Jet 2.0 a přepracovaném designu kapsle. Nové jehly byly navrženy tak, aby poskytovaly dokonalou rovnováhu mezi rychlostí... Celý popis

Koupit za 1 665 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokud hledáte vysoce výkonný kompas na palec s čistým, pevným pouzdrem bez rušivých prvků, zvolte kompas Arc Jet. Čistý design poskytuje spoustu průhlednosti a zvyšuje viditelnost mapy. Tento kompas má všechny špičkové vlastnosti, které potřebujete pro rychlou navigaci při běhu, a dodává se v levém a pravém provedení podle vašich preferencí.

Řada Arc je postavena na jehle Silva Jet 2.0 a přepracovaném designu kapsle. Nové jehly byly navrženy tak, aby poskytovaly dokonalou rovnováhu mezi rychlostí a stabilitou, a v průběhu vývoje byly testovány elitními orientačními běžci. Kombinace nové kapsle a jehly vám dává kompas s prvotřídním výkonem v oblasti rychlosti a doby ustálení, přehlednosti a bezkonkurenční stability jehly.
PŘIZPŮSOBTE SI OBLOUKOVOU TRYSKU
Základní deska pro palec má jedinečný design s výřezem, který zajišťuje dokonalý kontakt mezi palcem a mapou, a připojitelnou desku pro palec pro ty, kteří dávají přednost klasičtějšímu držení palcem. Jednoduše ji jednoduchým cvaknutím nasaďte/odpojte od základní desky, vyzkoušejte a zjistěte, co vám vyhovuje nejvíce. Pásky na palec jsou navíc snadno nastavitelné a dodávají se ve dvou verzích, s měkkým a pevným páskem. Obě jsou součástí balení a jsou z vnitřní strany pogumované pro optimální tření - díky tomu kompas zůstane na místě a pohodlně sedí na ruce.

Pokud chcete na kompas přidat mapové stupnice, abyste mohli snadno měřit vzdálenosti na mapě pro orientační běh - jednoduše na základní desku nalepte jednu z přiložených samolepek se stupnicemi. Kompas Arc Jet se dodává se čtyřmi různými měřítky: 1:15 k, 1:10 k, 1:7,5 k nebo 1:4 k.
KDYŽ ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉ VTEŘINĚ
Zkombinujte kompas Arc Jet s lupou Arc Zoom jako volitelným příslušenstvím. Lupa Zoom se snadno připevní na základní desku kompasu s palcem a pomůže vám s rychlejším a přesnějším čtením mapy - ideální, když záleží na každé vteřině. Díky svému funkčnímu designu je dobře integrována s kompasem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Silva