Simplehuman ST3004

95 %
(2 hodnocení)

Cestovní kosmetické zrcátko Simplehuman zvětší vaši tvář 10x. Tru-lux LED osvětlení se aktivuje senzorem pohybu. Dobíjecí baterie vydrží až 5 týdnů. Součástí balení je i elegantní cestovní pouzdro. Světlo, které odhalí vše Vlivem špatného osvětlení se může stát, že vás i na oko dobře nanesený makeup na denním světle zklame. Se zrcátky Simplehuman se toho obávat nemusíte. Jejich Tru-lux systém osvětlení dokáže přesně napodobit denní světlo. Většina světel v kosmetických zrcátkách neobsahuje, na... Celý popis

Koupit za 3 619 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cestovní kosmetické zrcátko Simplehuman zvětší vaši tvář 10x. Tru-lux LED osvětlení se aktivuje senzorem pohybu. Dobíjecí baterie vydrží až 5 týdnů. Součástí balení je i elegantní cestovní pouzdro.

Světlo, které odhalí vše
Vlivem špatného osvětlení se může stát, že vás i na oko dobře nanesený makeup na denním světle zklame. Se zrcátky Simplehuman se toho obávat nemusíte. Jejich Tru-lux systém osvětlení dokáže přesně napodobit denní světlo. Většina světel v kosmetických zrcátkách neobsahuje, na rozdíl od Tru-lux systému, celé spektrum barev. Proto je nemožné, aby přesně kopírovala odraz na denním světle. To dokáží pouze zrcátka Simplehuman s Tru-lux osvětlením.

Vlastnosti:

- Rozměr výrobku (cm): 14,5 x 11,5 x 29,8
- Délka provozu: 1 nabití vydrží 5 týdnů
- Index podání barev (CRI): 90
- Intenzita světla (LUX): 550
- Zvětšení ( X ): 10
- Barva: nerez ocel nerez ocel
- Materiál: Ocel
- Napájení: vestavěný Lithium-ion akumulátor
- Hmotnost výrobku (kg): 0,5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simplehuman
Značka Simplehuman
Barva stříbrné
Materiál ocelová
Zvětšující ano
Velikost zvětšení 10x
Tvar kulatá