Sinkor LED je moderní LED osvětlení akvária. Je určeno pro všechna společenská akvária s rybami a rostlinami. Kvalitní ultratenká konstrukce a použití nejmodernějších čipů dělá z osvětlení ideální volbu pro každého akvaristu. Proč je výhoda mít barevné LED diody? Širší světelné spektrum zajistí Vašim rostlinám lepší vybarvení, rychlejší růst a lepší vitalitu. Barevné spektrum s modrou a červenou složkou zároveň i lépe vybarvuje Vaše rybky, které budou mít pestřejší vybarvení.Pod barveným osvětlením... Celý popis

Koupit za 2 435 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sinkor LED je moderní LED osvětlení akvária. Je určeno pro všechna společenská akvária s rybami a rostlinami. Kvalitní ultratenká konstrukce a použití nejmodernějších čipů dělá z osvětlení ideální volbu pro každého akvaristu.
Proč je výhoda mít barevné LED diody?
Širší světelné spektrum zajistí Vašim rostlinám lepší vybarvení, rychlejší růst a lepší vitalitu. Barevné spektrum s modrou a červenou složkou zároveň i lépe vybarvuje Vaše rybky, které budou mít pestřejší vybarvení.Pod barveným osvětlením se proto Vaše akvárium posune opět o úroveň výše a bude oplývat pestrými barvami!
Nejlepší poměr cena / výkon na trhu!
Základní pravidlo pro výběr osvětlení nad akvárium se řídí výběrem wattáže daného svítidla. Se svítidlem Sinkor se nám ovšem toto pravdilo komplikuje, jelikož při nižší wattáži dosahuje stejné svítivosti jako silnější svítidla.
Jak je to možné? vysvětlení je prosté:
Žádné svítidlo nedosahuje 100% efektivity, což znamená, že ne celý výkon se přemění na světlo. V případě svítidel vzniká teplo, který je náš úhlavní nepřítel protože nás okrádá o svítivost, která je důležitá právě pro rostliny. Mnoho výrobců svítidel se ve snaze za honbou co největšího výkonu na papíře žene za výrobou svítidel, které mají sice větší odběr ale zato daleko více hřejí a proto mají menší svítidlo.Tím že má svítidlo Sinkor velké množství LED diod, konkrétně 232 kusů na 120 cm a kvalitní chlazení v podobě hliníkového těla, tak dosahuje větší efektivity a proto Vás cena na jeden lumen vyjde výrazně lépe než u konkurenčních svítidel. A pokud máte velmi náročné rostliny na světlo a výkon by Vám ani přesto nestačil, tak Vás stále lépe finačně vyjde umístit nad Vaše akvárium dvě svítidla Sinkor než jiné silnější svítidlo.

Sinkor LED Wifi Control součástí balení! - Už žádné náhlé šoky rybám
umožní vám nastavit Vaše světlo velmi snadno pomocí mobilního telefonu. Máte možnost nastavit:

postupné stmívání a rozbřesk
pravidelný čas rozsvícení/rozbřesku a zhasnutí/stmívání
libovolnou sílu světla během celého dne

V aplikaci na mobilu jednoduše nastavíte pravidelný čas, kdy se má světlo zapnout na 1% a zvyšovat svůj výkon až do případných 100%. Stejně tak lze nastavit postupné stmívání. Ryby už u Vás budou v pohodě! Stmívání i rozbřesk může trvat libovolně dlouho. Půl hodiny nebo klidně dvě, záleží na Vás.

Libovolná intenzita světla kdykoliv během dne
Je možné nastavit libovolnou sílu osvětlení. Pokud Vám roste mnoho řas, nastavíte si, aby světlo svítilo třeba jen na 75%. Pokud večer preferujete tlumenější světlo, nastavíte si během většiny dne 100% a večer se světlo v předem nastavený čas ztlumí třeba na 30% a pak postupně přejde ve stmívání až do 0%. Nápadům se meze nekladou!
Sinkor LED Wifi Control připojíte na kabel osvětlení, stáhnete aplikaci načtením QR kódu na něm nebo podle přiloženého tištěného návodu. Pak už jen postupujete podle pokynů aplikace nebo podle přiloženého tištěného návodu.

Technické parametry:Rozměry: 1210 x 50 x 8.5 mmMax. délka akvária: 124 cmPříkon: 40 WBarevná teplota: 6000K poměr diod (W,R,B) 3:2:1Svítivost: 7 413 lm
Obsah balení: Tělo osvětlení Zdroj a potřebná kabeláž Sinkor Led Wifi kontrol Držáky pro uchycení na akvárium

Sinkor je vyrobeno v Evropské unii,konkrétně v České republice.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sinkor
Typ osvětlení LED tělesa