Sinkor LED Wifi Control

86 %
(42 hodnocení)

Sinkor LED Wifi Control Vám umožní nastavit Vaše světlo velmi snadno pomocí mobilního telefonu. Celý den světla si snadno nastavíte v intuitivní aplikaci, stmívání a úrovně intenzity světla se tak v určité časy budou každý den opakovat. Máte možnost nastavit: postupné stmívání a rozbřesk pravidelný čas rozsvícení/rozbřesku a zhasnutí/stmívání  libovolnou sílu světla během celého dne Už žádné náhlé šoky rybám! V aplikaci na mobilu jednoduše nastavíte pravidelný čas, kdy se má světlo zapnout na... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sinkor LED Wifi Control Vám umožní nastavit Vaše světlo velmi snadno pomocí mobilního telefonu. Celý den světla si snadno nastavíte v intuitivní aplikaci, stmívání a úrovně intenzity světla se tak v určité časy budou každý den opakovat.
Máte možnost nastavit:

postupné stmívání a rozbřesk
pravidelný čas rozsvícení/rozbřesku a zhasnutí/stmívání 
libovolnou sílu světla během celého dne

Už žádné náhlé šoky rybám!
V aplikaci na mobilu jednoduše nastavíte pravidelný čas, kdy se má světlo zapnout na 1% a zvyšovat svůj výkon až do případných 100%. Stejně tak lze nastavit postupné stmívání. Ryby už u Vás budou v pohodě! Stmívání i rozbřesk může trvat libovolně dlouho. Půl hodiny nebo klidně dvě, záleží na Vás.

Libovolná intenzita světla v průběhu dne
Je možné nastavit libovolnou sílu osvětlení. Pokud Vám roste mnoho řas, nastavíte si, aby světlo svítilo třeba jen na 75%. Pokud večer preferujete tlumenější světlo, nastavíte si během většiny dne 100% a večer se světlo v předem nastavený čas ztlumí třeba na 30% a pak postupně přejde ve stmívání až do 0%. Nápadům se meze nekladou!

Pravidelné režimy světla i okamžité změny
Celý den světla si snadno přednastavíte v intuitivní aplikaci a stmívání a síly světla v určité časy se tak budou každý den opakovat. Případné úpravy nastavení jsou velmi rychlé a snadné. Stejně tak okamžitá změna stisknutím na mobilu je možná.

Snadné a rychlé nastavení ⏰
Sinkor LED Wifi Control připojíte na kabel osvětlení, stáhnete aplikaci načtením QR kódu na něm nebo podle přiloženého tištěného návodu. Pak už jen postupujete podle pokynů aplikace nebo podle přiloženého tištěného návodu.

Ukázka režimů a nastavení stmívání

1. Manuální režim - intenzitu osvětlení ovládáte v reálném čase 2. Automatický režim - přehled nastavení stmívání/rozednívání (tlačítko budíku) 3. Přidat časovač 4. Vybereme možnost stmívání a rozednívání 5. Nastavíme opakování režimu, můžeme vybrat konkrétní dny nebo každý den 6. Kdy se má cyklus spustit 7. Jak dlouho se má stmívat / rozednívat 8. Původní a koncový jas osvětlení (pokud rozedníváme, začínáme na 0% do cílových %, pokud stmíváme, nastavujeme provozní intenzitu do 0%) 9. Uložení nastavení

Technické parametry ‍♂️‍♀️

Připojení
1 pin konektor

Vstup
5 - 28V

Max. výkon osvětlení
96W

Sinkor Wifi Control je plně kompatibilní s následujícími druhy osvětlení: Sinkor White, Sinkor WRB, Aquastel LED trubice, Diversa LED Expert a Chihiros A Series
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sinkor