SOGO SS-10465

87 %
(44 hodnocení)

SOGO SS-10465 je chytrá trouba 3 v 1 kterou můžete dle vlastních preferencí a potřeb využít jako horkovzdušnou fritézu, elektrickou troubu nebo sušičku potravin. Na přehledném dotykovém displeji si zvolte požadovaný režim a nastavte parametry vaření, abyste docílili lahodných pokrmů, na nichž si pochutná celá rodina. Na displeji vidíte, kolik času do konce vaření zbývá. Teplotu si snadno můžete upravit v rozmezí 65 až 200 °C. Díky ochraně proti přehřátí nehrozí žádné nebezpečí ani při práci s... Celý popis

Koupit za 3 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SOGO SS-10465 je chytrá trouba 3 v 1 kterou můžete dle vlastních preferencí a potřeb využít jako horkovzdušnou fritézu, elektrickou troubu nebo sušičku potravin. Na přehledném dotykovém displeji si zvolte požadovaný režim a nastavte parametry vaření, abyste docílili lahodných pokrmů, na nichž si pochutná celá rodina.

Na displeji vidíte, kolik času do konce vaření zbývá. Teplotu si snadno můžete upravit v rozmezí 65 až 200 °C. Díky ochraně proti přehřátí nehrozí žádné nebezpečí ani při práci s vysokými teplotami.

Chytrá trouba 3 v 1 = pečící TROUBA, horkovzdušná FRITÉZA a SUŠIČKA ovoce. 8 přednastavených programů. LED dotykový display. Regulace teploty 65 - 200 °C. Časovač až na 60 minut (při sušení až na 24 hodin). Kapacita 10 l. Ovládání rychlosti ventilátoru.

V režimu fritézy lze aktivovat časovač s funkcí automatického vypnutí a signalizace dokončení přípravy jídel až na 60 minut. U sušičky ovoce se časovač dá nastavit až na 24 hodin. Díky vysoké kapacitě 10 litrů lze v přístroji připravovat jídlo i pro početnější rodinu nebo vzácnou návštěvu.

Přes dvířka z bezpečnostního skla přehledně vidíte aktuální stav pokrmů. Po skončení používání lze příslušenství vyjmout a vložit do myčky, a to včetně tácku na tuk a šťávu nebo nádoby na vodu.

Dveře zbezpečnostního skla. Světlo. Automatický vypnutí a zvukový signál. Vyjímatelné časti lze mýt v myčce. Protiskluzové nohy. Odnímatelná odkapávací miska a nádoba na vodu pro snadné čištění.

Příslušenství: rošty, plech, koš na fritování, rožeň, knížka receptů od Petra Stupky.

Ideální multifunkční pomocník v domácnosti. Příkon: 1800 W.

Vlastnosti:
8 přednastavených automatických programů
Samostatné nastavení času a teploty
Unikátní technologie ohřevu při pečení a smažení
Smažení horkým vzduchem, úspora až 80% tuku
Klasické pečení masa i sladkostí
Báječné grilování na otočném grilu
Sušení, ohřívání, zapékání i rozpékání
LED dotykový displej, jednoduché ovládání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sogo
Objem nádoby 10 l
Termostat ano
Časovač ano
Možnost mytí v myčce ano
Rozměry 39.15 x 32.2 x 36.4 cm
Hmotnost 6.8 kg
Regulace teploty ano
Displej ano
Horkovzdušné ano
Multifunkční ano
Klasické ne
Příkon 1400 W
Zobrazit více parametrů