Sony WH-1000XM4

93 %
(78 hodnocení)

Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth); kabelový Typ připojení: Bluetooth; Jack 3.5 mm Typ nabíjení: USB-C Ovládání hlasitosti : na sluchátkách Mikrofon: ANO Přijmutí hovoru: ANO Délka přívodního kabelu (m): 1.2 Vhodné pro sport: NE ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO Kmitočtový rozsah od (Hz): 4 Kmitočtový rozsah do (Hz): 40000 True wireless: NE Výdrž sluchátek (hod.): 30 Odnímatelný kabel: ANO Dětská sluchátka: NE... Celý popis

Koupit za 6 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)
Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth); kabelový
Typ připojení: Bluetooth; Jack 3.5 mm
Typ nabíjení: USB-C
Ovládání hlasitosti : na sluchátkách
Mikrofon: ANO
Přijmutí hovoru: ANO
Délka přívodního kabelu (m): 1.2
Vhodné pro sport: NE
ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO
Kmitočtový rozsah od (Hz): 4
Kmitočtový rozsah do (Hz): 40000
True wireless: NE
Výdrž sluchátek (hod.): 30
Odnímatelný kabel: ANO
Dětská sluchátka: NE
Akustický systém: uzavřený
Další vlastnosti: Hi-Res
Měření tepu: NE
Barva: stříbrná

Provedení výrobku: stříbrná barva

Splyňte se svou hudbou
Objevte, jak sluchátka WH-1000XM4 spojují naši nejpokročilejší technologii pro potlačení okolního hluku se špičkovou kvalitou zvuku a řadou chytrých vlastností pro bezkonkurenční zážitek z poslechu.

Sluchátka se špičkovou technologií pro potlačení okolního hluku
Ať už letíte, nebo odpočíváte v kavárně, sluchátka WH-1000XM4 vám poskytnou naši dosud nejlepší úroveň potlačení okolního hluku, přičemž zachovají ještě více zvuku ve vysokých a středních frekvencích.

Technologie, která to dokáže
Technologie duálního snímače hluku, která využívá dva mikrofony na každé mušli, zachycuje okolní hluk a předává data HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. HD procesor QN1 pak aplikuje zpracování potlačení okolního hluku v reálném čase na řadu akustických prostředí. Ve spolupráci s novým systémem Bluetooth® Audio SoC (System on Chip) snímá a upravuje hudební a hlukové signály, stejně jako akustické charakteristiky mezi jednotkou měniče a ušima, a to s četností více než 700krát za sekundu.

Optimalizace potlačení okolního hluku
Sluchátka WH-1000XM4 jsou vybavena technologiemi, které maximalizují výkon potlačení okolního hluku, a to technologií Personal Noise Cancelling Optimiser a technologií Atmospheric Pressure Optimising navrženou speciálně pro cestování letadlem.

Ovládání okolního zvuku
Upravte okolní zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect tak, aby byl potlačen rušivý hluk, ale současně bylo možné nadále poslouchat důležité zvuky, jako jsou dopravní hlášení, když jste na cestách.

Bezdrátová svoboda, prvotřídní zvuk
Technologie LDAC umožňuje přenášet přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné zvukové rozhraní BLUETOOTH®, takže si můžete vychutnat kvalitní zvuk s vysokým rozlišením blízký přehrávání pomocí kabelového připojení.

Zvuk, kterému můžete věřit
Analogový zesilovač integrovaný do HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku poskytuje bezkonkurenční poměr signál-šum, a zajišťuje tak nízké zkreslení a kvalitní zvuk pro přenosná zařízení. Díky 40mm měničům s membránami z polymerů z tekutých krystalů (LCP) sluchátka dokonale zvládají výrazné basy a dokáží reprodukovat celý rozsah frekvencí až do 40 kHz.

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase
Díky technologii Edge-AI (Artificial Intelligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ rozlišení digitálních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak úplnější zážitek z poslechu.

Technologie chytrého poslechu pro dokonalejší poslech
Sluchátka WH-1000XM4 používají řadu chytrých technologií k vytváření zážitku z bezproblémového poslechu v režimu handsfree. Například stačí, abyste začali v režimu Speak-to-Chat mluvit, a automaticky se pozastaví hudba, nebo si můžete užít adaptivní přehrávání díky snímači přiblížení a dvěma snímačům zrychlení, které detekují, zda máte sluchátka nasazena nebo nikoli.

Funkce Speak-to-Chat pro každodenní pohodlí
Jakmile s někým hovoříte, funkce Speak-to-Chat zastaví hudbu a přestane potlačovat okolní zvuk, abyste mohli mluvit. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka zapnutá nebo nemáte volné ruce. Tato chytrá funkce, založená na technologii Precise Voice Pickup pro přesné snímání hlasu, používá pět zabudovaných mikrofonů a pokročilé zpracování zvukového signálu k rozpoznávání vašeho hlasu. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat.

Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte
Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu.

Naučí se vaše oblíbená místa
V průběhu času se adaptivní nastavení zvuku naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk dané situaci.

Sluchátka, která na vás reagují
Snímač přiblížení a dva snímače zrychlení ve vašich sluchátkách dokáží zjistit, zda máte nebo nemáte sluchátka nasazena, a poté odpovídajícím způsobem přizpůsobí přehrávání s ohledem na úsporu energii baterie.

Rychlá pozornost
Potřebujete rychle slyšet hlasy nebo zvuky kolem sebe? Stačí položit ruku na kryt a okamžitě se sníží hlasitost hudby a vy uslyšíte okolní zvuky.

Pohodlné celodenní nošení
Sluchátka WH-1000XM4 spojují styl a pohodlí. Mimořádně měkké náušníky z pěnového uretanu zmírňují tlak tím, že jej rovnoměrně rozkládají, a zvyšují styčnou plochu náušníku, čímž zajišťují stabilní upevnění. A díky nízké hmotnosti konstrukce téměř zapomenete, že je máte na sobě.

Energie na celý den a rychlé nabití
Díky výdrži baterie dosahující 30 hodin budete mít energii i na dlouhých cestách. A pokud bude třeba baterii rychle dobít, volitelný napájecí adaptér vám umožní získat výdrž na 5 hodin za pouhých 10 minut.

Technické specifikace:
• REPRODUKTOR: 40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
• TECHNOLOGIE DSEE EXTREME: Ano
• FREKVENČNÍ ODEZVA: 4–40 000 Hz
• FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®): 20 Hz–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20 Hz–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
• FREKVENČNÍ ODEZVA (AKTIVNÍ OVLÁDÁNÍ) : 4–40 000 Hz
• PASIVNÍ OVLÁDÁNÍ: Ano
• NFC: Ano
• DÉLKA KABELU: Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, vlákna z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.821
Výška (cm): 7.70
Šířka (cm): 18.10
Hloubka (cm): 23.70
EAN: 4548736112162

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 38 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 40000 Hz
Kmitočet min 4 Hz
Výrobce Sony
Citlivost 105 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 3,5 mm Jack
Typ sluchátek uzavřená
Délka přívodního kabelu 120 cm
Hmotnost 254 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 40 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ano
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty