Sony WH-CH720N

93 %
(14 hodnocení)

Sony Noise Cancelling WH-CH720N, bílá, model 2023 Sony Noise Cancelling WH-CH720N oslní komfortem a skvělým zvukem Máte rádi poslech svých oblíbených playlistů v naprostém pohodlí a ať se nacházíte kdekoli? Nová bezdrátová sluchátka Sony Noise Cancelling WH-CH720N zprostředkují přirozené vokály a čistý zvuk díky precizně vyladěnému integrovanému procesoru V1 a technologii DSEE. Zvuk si můžete jednoduše upravit pomocí předdefinovaných ekvalizérů v nové uživatelské aplikaci, ale vytvořit si... Celý popis

Koupit za 2 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sony Noise Cancelling WH-CH720N, bílá, model 2023

Sony Noise Cancelling WH-CH720N oslní komfortem a skvělým zvukem

Máte rádi poslech svých oblíbených playlistů v naprostém pohodlí a ať se nacházíte kdekoli? Nová bezdrátová sluchátkaSony Noise Cancelling WH-CH720N zprostředkují přirozené vokály a čistý zvuk díky precizně vyladěnému integrovanému procesoru V1 a technologii DSEE. Zvuk si můžete jednoduše upravit pomocí předdefinovaných ekvalizérů v nové uživatelské aplikaci, ale vytvořit si můžete i svůj vlastní, který bude vyhovovat vašim preferencím. Integrovaná baterie má tak velkou kapacitu, že si můžete užít poslech hudby po dobu 50 hodin. Se zapnutou technologií ANC, která se postará o aktivní odstranění hluku okolí, vydrží až 35 hodin. Pokud budete potřebovat sluchátkaSony Noise Cancelling rychle nabít, již po krátkém 3minutovém nabití budou mít sluchátka energii pro hodinu poslechu. Pohodlná náhlavní sluchátka Sony spárujete s vaším zařízením pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.2, avšak můžete využít i možnost připojení prostřednictvím audiokabelu. Všechny potřebné ovládací prvky jsou umístěny na náušnících. Se sluchátkySony Noise Cancelling WH-CH720N lze snadno přijmout a vyřídit příchozí hovory díky zabudovaným všesměrovým mikrofonům s technologií přesného snímání hlasu. Komfort při nošení zajistí měkké a pohodlné náušníky i ergonomický a nastavitelný hlavový most.

Klíčové vlastnostibezdrátových sluchátek Sony Noise Cancelling WH-CH720N, bílá


Uzavřená bezdrátová sluchátka mají kvalitní 30mm měniče s frekvenční odezvou 7-20000 Hz
Podpora funkceDSEEpro vylepšení nekvalitních zvukových stop
Aktivní odstranění okolního hluku
Sluchátka Sony podporují formáty AAC a SBC a profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Sony Noise Cancelling WH-CH720N využívají procesor V1 s lepším potlačením okolního hluku, který je použit i ve sluchátcích řady 1000X
Bezdrátové připojení přes Bluetooth 5.2
Možnost připojení k více zařízením najednou
Sluchátka lze připojit k jinému zařízení pomocí audiokabelu
Výdrž na baterii 50 hodin; 35 hodin se zapnutým ANC
Podpora rychlonabíjení;3 minuty nabíjení = 60 minut poslechu (10 minut nabíjení = 4,5 hodiny přehrávání)
Nastavitelní hlavový most a pohodlné, měkké náušníky zajistí komfort při poslechu
Všesměrové mikrofony s tvarováním paprsku a technologií přesného snímání hlasupro zajištění kvalitních hovorů
Snadno dostupné a pohodlné ovládání na náušnících
Certifikovány pro360 Reality Audiopro optimalizaci hudebního zážitku individuální analýzou tvaru uší
Výběr z nabídky přednastavených ekvalizérů s možností vytvoření si svého vlastního v doprovodné aplikaci Sony | Headphones Connect, která slouží i pro přizpůsobení zvuku a ovládání sluchátek


Nová úroveň potlačení hluku

Nenechte se rušit svým okolím a užijte si přehrávanou hudbu jaksepatří.Sony Noise Cancelling WH-CH720N disponují technologií dvojitého snímače hluku a jsouvybavena procesorem V1,který vám umožní si přizpůsobit zvuk tak, jak budete potřebovat. Technologie aktivního odstranění okolního hluku pomáhá eliminovat zvuk z vašeho okolí. V doprovodné aplikaci Sony | Headphones Connect si můžete nastavit okolní zvuk ve 20 různých úrovních.

Vylepšete zvuk nahrávek pomocí funkce DSEE

Bezdrátová sluchátka Sony WH-CH720N disponují funkcí DSEE, kterávylepší méně kvalitní zvukové stopy téměř na kvalitu původních nahrávek.

Bezdrátová sluchátka Sony WH-CH720N nabídnou celodenní komfort

Ergonomické provedení, váha pouze 192 g a pohodlné měkké náušníky i nastavitelný hlavový most se postarají o vášcelodenní komfort během nošení.

Intuitivní ovládání na dosah ruky

Na náušnících bezdrátových sluchátekSony WH-CH720N jsou umístěna tlačítka pro snadné ovládání. Pomocí nich můžete přehrávat, zastavovat nebo přeskakovat skladby, ale i přijmout příchozí hovory či vyvolat hlasového asistenta. Sluchátka Sony Noise Cancelling WH-CH720N připojíte ke svému zařízení pomocí technologie Bluetooth a využít můžete i funkce Swift Pair a Fast Pair pro usnadnění každodenního použití.Možnost připojení k více zařízením najednouvám umožní spárovat sluchátka Sony se dvěma zařízeními a přepínat mezi nimi v případě potřeby.

Se sluchátky Sony si dopřejete kvalitní hovory

Uvnitř sluchátek Sony Noise Cancelling WH-CH720N jsou umístěnyvšesměrové mikrofony s technologií přesného snímání hlasu.Díky svému umístění dokáží zachytit váš hlas jasněji a přesněji, a to i když se nachází na rušnějších místech. Bezdrátová sluchátka Sony umí redukovat šumění větru kolem mikrofonu, čímž se snižuje hluk na pozadí. Vy si tak můžete v klidu vyřídit neodkladné hovory, nebopoužívat hlasového asistenta.

Vychutnejte si kvalitní poslech až po dobu 35 hodin

Výdrž baterie sluchátekSony WH-CH720N dosahuje hodnoty35 hodin se zapnutým ANC.Jestli budete potřebovat sluchátka rychle nabít, potěší vás podpora rychlonabíjení. Již za 3 minuty budou mít sluchátka Sony WH-CH720N dostatek energie pro hodinu přehrávání.

Nová doprovodná aplikaceSony Headphones Connect

Díky nové aplikaci si nyní můžeteupravit zvuk a ovládání sluchátekSony WH-CH720N přesně podle svých představ. Vyberte si z nabídky přednastavených ekvalizérů s možností vytvoření si svého vlastního v aplikaci Sony Headphones Connect.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 50 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 7 Hz
Výrobce Sony
Citlivost 108 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Typ sluchátek uzavřená
Hmotnost 192 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 30 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty