ORGANIZÁTOR KOSMETICKÝCH TAŠEK NA 60 LEŠTÍCÍCH STOJÍCÍCH - ZAPÍNÁNÍ NA OBOUSTRANNÝ Zip + RUKOJEŤ - kosmetická taštička se zapíná na zip z obou stran, což umožňuje rychlé a bezpečné otevírání a zavírání. Pouzdro má navíc rukojeť, která usnadňuje přenášení nebo držení v ruce. - OCHRANNÝ - kosmetický kufřík je vyroben z odolných materiálů, které chrání produkty v něm uložené před poškozením, rozdrcením a náhodným otevřením. Dále chrání kosmetiku před UV zářením a vlivem vnějších faktorů. - ORGANIZACE... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ORGANIZÁTOR KOSMETICKÝCH TAŠEK NA 60 LEŠTÍCÍCH STOJÍCÍCH

- ZAPÍNÁNÍ NA OBOUSTRANNÝ Zip + RUKOJEŤ - kosmetická taštička se zapíná na zip z obou stran, což umožňuje rychlé a bezpečné otevírání a zavírání. Pouzdro má navíc rukojeť, která usnadňuje přenášení nebo držení v ruce.

- OCHRANNÝ - kosmetický kufřík je vyroben z odolných materiálů, které chrání produkty v něm uložené před poškozením, rozdrcením a náhodným otevřením. Dále chrání kosmetiku před UV zářením a vlivem vnějších faktorů.

- ORGANIZACE LAKŮ / ÉTERICKÝCH OLEJŮ A JINÝCH - pouzdro má jednu síťovanou kapsu a pěnový reliéf pro 60 laků, esenciálních olejů nebo jiných lahviček s maximální kapacitou 10 ml, které umožňují snadnou organizaci a oddělení. Jeho velká kapacita umožňuje uložit až 60 nádob na jedno místo.

- ZTUŽENÝ – Po otevření kosmetické taštičky vidíte kapsu a organizér s 60 místy na laky na nehty. Celé pouzdro je vyztužené, takže nehrozí rozdrcení vaší kosmetiky.

- SPECIFIKACE - Černá barva; materiál: 1680D oxford, PVC, EVA; rozměry s rukojetí: 27 x 33 x 6 cm; rozměry: 24 x 33 x 6 cm; hmotnost: 358 g; hmotnost balení: 372 g.

SPECIFIKACE

- Černá barva
- materiál: 1680D oxford, PVC, EVA
- rozměry s rukojetí: 27 x 33 x 6 cm
- rozměry: 24 x 33 x 6 cm
- hmotnost: 358 g
- hmotnost balení: 372 g
Zobrazit více

Parametry

Barva černá
Hmotnost 0.358 kg
Výrobce ISO