PROSTORNÁ CESTOVNÍ KOSMETICKÁ TAŠKA ÚČEL - kosmetická taška je cestovní taška pro nezbytnou kosmetiku pro péči o pleť a vlasy, která se hodí na cesty. Závěsná kosmetická taška se hodí nejen na uložení kosmetiky doma, ale i na prázdninové výlety nebo kempování. BALENÍ + TERMOKAPSA - jedenáct kapes nabízí prostor pro uložení a uspořádání kosmetiky a příslušenství, takže je snazší udržet pořádek a rychle najít potřebné předměty. Kosmetická taštička má navíc na spodní straně samostatnou termo... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PROSTORNÁ CESTOVNÍ KOSMETICKÁ TAŠKA

ÚČEL - kosmetická taška je cestovní taška pro nezbytnou kosmetiku pro péči o pleť a vlasy, která se hodí na cesty. Závěsná kosmetická taška se hodí nejen na uložení kosmetiky doma, ale i na prázdninové výlety nebo kempování.

BALENÍ + TERMOKAPSA - jedenáct kapes nabízí prostor pro uložení a uspořádání kosmetiky a příslušenství, takže je snazší udržet pořádek a rychle najít potřebné předměty. Kosmetická taštička má navíc na spodní straně samostatnou termo kapsu.

HÁČEK + VODĚODOLNOST – věšák umístěný uvnitř slouží k zavěšení otevřené kosmetické taštičky. To je zvláště užitečné při cestování. Po zavěšení máte veškerou kosmetiku na dosah ruky! Materiál, ze kterého je kosmetická taška vyrobena, je navíc voděodolný. To je zvláště důležité pro muže, kteří si berou do sprchy celou kosmetickou taštičku.

ZAPÍNÁNÍ NA ZIP + RUKOJEŤ – kosmetická taška zapíná na zip, což umožňuje rychlé a bezpečné otevírání a zavírání. Navíc má držák, na který můžete kosmetickou taštičku zavěsit nebo ji nasadit na ruku.
Zobrazit více

Parametry

Určení unisex